0

بوفون وکاسياس بهترين دروازه‌بان‌هاي دنيا هستند

 
alifakhraei
alifakhraei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 1329

بوفون وکاسياس بهترين دروازه‌بان‌هاي دنيا هستند
دوشنبه 6 شهریور 1391  6:54 PM

پتر چک:

بوفون وکاسياس بهترين دروازه‌بان‌هاي دنيا هستند


پتر چک، دروازه بان باشگاه چلسي در صحبتهايي به تمجيد از جانلوئيجي بوفون و ايکر کاسياس پرداخته و اعلام کرده که اين دو دروازه بان ، بهترين دروازه بانان دنيا هستند.


چک فصل گذشته نقشي پررنگ در قهرماني تيمش در رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا داشت و در بازي فينال مقابل بايرن مونيخ مهارهاي فوق العاده اي رابه اجرا گذاشت و حالا اعلام کرده که دروازه بانان رئال مادريد و يوونتوس او را به شدت تحت تاثير قرار مي دهند.

چک در صحبتهايي که در وب سايت رسمي يوفا منتشر شد گفت:« من شخصا بوفون و کاسياس را تحسين مي کنم. آنها در طول ده سال اخير، روند با ثباتي داشته و عملکرد فوق العاده اي را در تيم هاي باشگاهي و تيم هاي ملي شان به نمايش گذاشته اند.به همين خاطر است که آنها جزو بهترين دروازه بانان دنيا هستند.»

چک ادامه داد:« اوليور کان، پيتر اشمايکل و ادوين فان در سار هم در روزهاي ابتدايي فوتبالي ام مرا به شدت تحت تاثير قرار مي دادند. هريک از آنها، نکته تاثيرگذاري داشت ، چرا که هري ک از آنها ويژگي هاي متفاوت و خاص خودش را داشت. بعد از آن بود که بوفون ظهور کردو همه چيز را تغيير داد.»

دروازه بان موفق چلسي درادامه صحبتهايش به تمجيد از کاسياس پرداخت و گفت:« بعد از آن، کاسياس خيلي هيجان انگيز بود. او در سن 17 يا 18 سالگي، بازي اش را در رئال ، يکي از بهترين تيم هاي تاريخ دنياي فوتبال، آغاز کرد. در آن زمان من با خودم گفتم:" خب، اگر او مي تواند در اين سن و سال خيلي کم براي تيم بزرگي بازي کند، پس سن و سال يک مانع بزرگ نيست. پس هيچ دليلي ندارد که من نتوانم اين کار را بکنم.»

چک در سال 2004 از استادو رن به چلسي منتقل شد و از آن زمان تاکنون در بيش از 250 بازي ليگ برتر براي اين تيم به ميدان رفته است .
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها