0

فال فردا دوشنبه بیست ودوم خرداد ماه سال 1391

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

فال فردا دوشنبه بیست ودوم خرداد ماه سال 1391
یک شنبه 21 خرداد 1391  4:12 PM

فروردين
در مورد مسائل مالي نبايد سخت گيري كنيد. همه چيز لحظه به لحظه تغيير مي كند بنابراين تصميم جدي نگيريد سعي كنيد همه چيز عادي و طبيعي شود، سپس تصميم بگيريد كه چه كاري انجام دهيد. در مسائل خصوصي ديگران و مشكلاتشان دخالت نكنيد.

 ارديبهشت
امروز عاقلانه  است که به نظرات و نقشه های دیگران اهمیت دهید. تنها برنظرات خودتان پافشاری نکنید و به خاطر داشته باشید که هر چه قدر به نظرات سایرین اهمیت دهید در مقابل همین رفتار را از آنها خواهند داشت . افراد جدیدی وارد زندگی تان می شوند که برای مدتی در زندگی تان مهم هستند . امروز فعالیت زیادی هم دارید.

خرداد
امروز يكي از آن روزهاي نادر است كه كاري را انجام مي دهيد و بعداً نگران آن مي شويد. يك موضوع را بايد بدانيد كه كارها و رفتارهاي شما نتايجي دارد كه بعداً آن را مي بينيد. در حال حاضر روياهاي زيادي داريد كه اكنون بسيار لازم است. مخصوصاً در مواردي كه مبالغ زيادي از پول وجود دارد. سعي كنيد به خاطر بسپاريد كه همه افكار شما را باور ندارند اما چيزي كه براي شما مانع باشد براي ديگران يك مصيبت مي باشد.

تير
فضای خانه شاداب تر از فضای محل کار است و برای این که ساعت کاری تان تمام شود لحظه شماری می کنید.شاید از یکی از همکاران تان تقاضای کمک کنید و او تقاضای تان را قبول نکند.نباید ناراحت شوید زیرا در حال حاضر همه تحت فشار عصبی هستند بنابراین می توانید او را درک کنید.

 مرداد
امروز ستاره ها شما را تشويق مي كنند كه به زندگي تان بچسبيد و دقيقاً برروي آن چه هستيد كار كنيد. شما مشتاق عقايدد واهي و پوچ و يا خيالي نيستيد و در عوض مي خواهيد برروي حقايق سرد و سخت زندگي متمركز شويد. بسياري از تصميماتي كه ناشي از اين انديشه و تفكر شماست، ممكن است مخالفت افراد بسياري را برانگيزد و اين تنها شما را مصمم تر مي كند كه راه خود را برويد.

شهريور
شخصی سعی دارد از قدرت خودش برای دستور دادن به شما و رسیدن به خواسته هایش استفاده کند.با وجودی که از طرز برخورد خوش تان نمی آید اما به دلایلی نمی توانید اعتراض کنید.

مهر
شما روحیه ای دارید که می خواهید تغییراتی را در زندگی تان موجب شوید،پس ببینید که برای تغییر شکل دادن چه کاری لازم است.اگر چه قبل از آن بهتر است این را بدانید که در میان گذاشتن افکارتان با افرادی که آنها را قبول دارید بسیار مهم است.اگر می خواهید از حمایت یا حضور آنها استفاده کنید،مجبور خواهید بود با تضادهای زیادی روبرو شوید که برای تان چندان دوست داشتنی نیست.

آبان
امروز به نظرخستگی ناپذیر می باشید.سعی کنید بیش از توان تان کار نکنید.شاید همسرتان کمی حساس باشد بهترین راه برای جلوگیری از مشاجره  این است که به هم دیگر فرصت بدهید.زمانی که این حساسیت ها برطرف شد دوباره از هم بودن لذت می برید.

آذر
هر چند وقت يكبار حس ماجراجوئي بر شما غلبه مي كند. متاسفانه هميشه قادر نيستيد كه اين چنين عمل كنيد. اگر به فكر برنامه امروزتان دلبسته ايد نااميد نشويد چون امكان دارد كارها كنترلشان از دست شما خارج شود و مسايل خودشان مسير خود را طي كنند.

دي
امروز بايد كمي از سرعتتان بكاهيد، البته كمي خسته كننده است. اما اگر كارها را به سرعت انجام دهيد بايد بگويم حتماً يك چيز مهم را يادتان مي رود يا گم مي كنيد .اگر اخيراً به ديگران كم توجهي و بي اعتنايي كرده ايد، و آن ها به شما كمكي نمي كنند، نبايد آن ها را مقصر بدانيد. اين طور نيست؟

بهمن
به خاطر سپردن مسائل مهم امروز کاملاً ممکن خواهد بود بنابراین این مطلب را برای جستجوی حقیقت در نظر داشته باشید . ممکن است پیغام ناقصی به دست تان برسد که تمام معنی آنرا نمی فهمید شاید دوستی حرف شما را کاملاً اشتباه متوجه شود یا چیزی را از دست دهید که خیلی برایتان مهم باشد و همچنین در مورد برنامه های آینده سردرگم خواهید بود.


اسفند
امروز از احساس خلاقیت تان استفاده کنید و از ابتکاراتتان بسیار خوشحال خواهید شد. بعضی از مناطق زندگی شما ممکن است  کمی آشفته باشد اما موقعی که نوبت به ساختن بهترین لحظات برسد شما یک نور درخشان در تاریکی می توانید باشید.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها