0

توسعه دهندگان سلاح های هسته ای، چهره واقعی خود را نشان می دهند

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

توسعه دهندگان سلاح های هسته ای، چهره واقعی خود را نشان می دهند
یک شنبه 21 خرداد 1391  12:03 PM

تهران - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: امروز كسانی كه سلاح های مرگبار جدید برای نابودی انسان ها می سازند و ساخت سلاح های هسته ای را توسعه می دهند چهره واقعی و باطنی خود را به جهانیان نشان می دهند.

1391/03/21 - 10:25

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار ' احمد وحیدی' روز یكشنبه در نخستین جشنواره صنایع دفاعی با رویكرد زیست محیطی افزود: كشورهایی كه در سطح بین المللی، همایش هایی را برای بررسی چالش های فراروی انسان ها از جمله در زمینه مسائل زیست محیطی برگزار می كنند اما تعداد بسیاری از انسان ها را نابود می كنند و جنگ افزارهای خود را توسعه می دهند، نشان می دهند كه سخنان آنها در این همایش ها با واقعیات بسیار متفاوت است.

وی با بیان این كه این موضوع واقعیتی است كه در دنیای امروز مشاهده می شود، گفت: در مكتب اسلام به محیط زیست بسیار زیبا نگریسته می شود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تصریح كرد: در جهان بینی اسلامی، طبیعت یك دنیای زنده، با حیات و با شعور قلمداد شده كه بسیار متفاوت از دیدگاه كسانی است كه طبیعت را ابزار قلمداد می كنند.

وی افزود: مشكل آنها این است كه نمی فهمند خدا آفریده اش را برای هدف و مفهومی خاص خلق كرده است و نباید برای امیال باطل انسان ها مورد استفاده قرار گیرد كه این امر مخالف موازین جهان بینی و روح اسلامی است.

وحیدی اضافه كرد: نگاه بلند اسلام به محیط زیست، طبیعت، درخت، آب و هوا و وحوش، نگاهی است كه مخصوص این نگاه الهی و جهان بینی الهی است و نابودی محیط زیست، یك خیانت بزرگ و خطای مهم است.

وی گفت: ما باید احساس لطیفی نسبت به محیط زیست، آب و هوا و سایر مسائل الهی و آیات و نعمت های الهی داشته باشیم و همانند بزرگان خود نسبت به محیط زیست احساس مسولیت كنیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینكه تقویت چنین نگاهی در راستای حفاظت و نگهداری از محیط زیست است، گفت: باید چنین نگاهی را در میان مجموعه های خود تقویت كنیم.

وی افزود: محیط زیست یك مفهوم چند جانبه است و وقتی راجع به حفظ محیط زیست صحبت می كنیم، در حقیقت رعایت حقوق دیگران و مقابله با ضایع شدن حقوقی است كه می تواند ماخذ قرار گیرد.

ادامه دارد ...

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها