0

جعبه لايتنر را به گوشي خود ببريد!

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

جعبه لايتنر را به گوشي خود ببريد!
شنبه 20 خرداد 1391  7:01 AM

 

 
 
 

خيلي از افرادي که قصد يادگيري و به حافظه‌سپردن لغات انگليسي و يا به طور کلي هر موضوع ديگري را دارند با چند مشکل مواجه مي‌شوند. يا پس از مدتي از حفظ آن لغات خسته مي‌شوند و يا موضوع‌هايي را که حفظ کرده‌اند، از يادشان مي‌رود.

همان‌طور که مي‌دانيد امروزه روش‌هاي زيادي را به اين افراد معرفي مي‌کننـد. روش‌هايي با وسايل کمکي که به فرد کمک مي‌کند تا حفظياتش از حافظه کوتاه‌مدت به حافظه بلند مدت انتقال يابد و هم از تنوع برخوردار باشد.

اما هميـن وسايـل با اين که از روش‌هـاي علمـي بهره مي‌برند بعد از مدتي مورد استفاه قرار نمي‌گيرند چون سازندگان اين وسايل به يک نکته توجه نکرده‌اند و آن اين است که در زمانـي که گوشي همراه هر کسي واقعا به يک همراه هميشگي مبدل شده، جايي براي وسايلي که امکان حمل کم‌تري را دارند، نمي‌گذارد.

به همين خاطر ما يک نرم‌افزار همراه که دقيقا همان کار وسايل يادگيري را مي‌کند اما با امکانات بيشتر به شما پيشنهاد مي‌کنيم.

برنامه Mini Pauker که با فرمت جاوا ساخته شده و مي‌توان گفت که قابليت نصب روي تمامي گوشي‌هاي موبايل را دارد، نرم‌افزاري است که به شما در يادگيري لغات و يا هر موضوع ديگر کمک مي‌کند و مي‌تواند هميشه در کنار شما باشد. بر خلاف وسايل ديگر که اگر به مسافرت يا حتي بيرون از خانه مي‌رفتيد ديگر آن را با خود نمي‌برديد، حالا بدون هيچ هزينه‌اي يکي از همان دستگاه‌ها را براي هميشه در گوشي خود داريد.

برنامـه Mini Pauker داراي امکانـات فراوانـي اسـت. شما هم مي‌توانيد در اين برنامه که خود داراي منابع لغات مناسبي است، لغات و يا اصطلاحات خود را به آن اضافه کنيد.

همچنين امکان به اشتراک‌گـذاري گروهـي لغـات در قسمـت Import & Export فراهم شده است. علاوه بر آن شما مي‌توانيد از کامپيوتر خود نيز لغات را وارد برنامه کنيد.

از ديگر امکانات اين برنامه مي‌توان به امکان دسته‌بندي لغات، توليد کارت‌هاي جديد، مشاهده حالت فعلي شما که براي مثال چه لغاتي در چه مرحله‌اي قرار دارند و انتقال کارت‌ها به مراحل بعدي يادگيري به صورت خودکار اشاره کرد.

علاوه بر ايـن‌ها اگر شما در يادگيري لغـات تنبلـي کنيـد، برنامه براي شما جريمه‌هايي را در نظر مي‌گيرد و لغاتي را از شما مي‌پرسد که به بايد به آن‌ها پاسخ دهيد.

همان‌طور که گفتيم اين برنامه با فرمت جاوا به طور رايگان عرضه شده است.

اگر در نمايش فونت فارسي برنامه مشکلي ايجاد شد يا بايد نسخه‌هاي ديگر اين برنامه را از منابع ديگر دريافت کنيد و يا ناچار خواهيد شد تا لغات را با حروف لاتين تايپ کنيد.

در صورت تمايل مي‌توانيد ان برنامه را از نشاني زير دريافت کنيد:

 

www.bytemobile.persiangig.com/mydownload/minipauker.zip

 

 

حسين سيدآبادي 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها