0

زمان باج‌دهی تمام شد

 
salmanjavan
salmanjavan
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1390 
تعداد پست ها : 11418
محل سکونت : اصفهان

زمان باج‌دهی تمام شد
پنج شنبه 18 خرداد 1391  2:37 PM

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اجازه نمی‌دهیم هر آنچه برای ما دیکته می‌شود در استان اجرا شود، نباید اجازه دهیم دیگران برای ما تصمیم بگیرند.
 نادر قاضی‌پور ظهر امروز در مراسم معارفه مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی که در سالن آمفی تئاتر شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار داشت: استان آذربایجان غربی استان محروم بوده و براساس همین محرومیت‌ها است که حتی یک متر بزرگراه در این استان وجود ندارد.

وی با تاکید بر توجه هر چه بیشتر مسئولان استان در زمینه راهسازی افزود: عدم تخصیص اعتبار برای پروژه‌های راهسازی استان سبب شده تا به اوراق مشارکت روی آوریم و این به دور از عدالت است.

وی با تاکید بر توجه هر چه بیشتر مسئولان کشور نسبت به استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: اگر اعتبارها بر حسب لیاقت، شجاعت، کفایت، وسعت استان و جمعیت تخصیص یابد استان آذربایجان غربی دارای تمام این شاخصه‌ها است.

قاضی‌پور با تاکید بر شفاف‌سازی مسئولان در این زمینه گفت: عدم تخصیص اعتبار برای پروژه‌های استان موردی است که نمایندگان مجلس شهرهای مختلف استان نسبت به آن اعتراض دارند.

وی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی دارای اعتبارات قابل توجهی است، تصریح کرد: باید زمینه‌ای فراهم شود تا بخشی از اعتبارات به استان تعلق گیرد تا شاهد اجرای عملیات در بخش راه استان باشیم.

قاضی‌پور خطاب به مدیرکل راه و شهرسازی استان اعلام کرد: اجازه نمی‌دهیم هر آنچه تهران در زمینه واگذاری پروژه‌های بخش راه و شهرسازی برای ما دیکته می‌کند در استان اجرا شود بلکه در این زمینه در استانداری و با حضور مسئولان استانی تصمیم‌گیری می‌کنیم.

وی با بیان اینکه زمان باج‌دهی تمام شده است، افزود: نباید اجازه دهیم دیگران برای ما تصمیم‌گیری کنند.

قاضی‌پور با بیان اینکه احداث تونل در این استان ضروری است، گفت: با توجه به کوهستانی بودن منطقه احداث تونل در این استان ضروری است.

وی افزود: با احداث اتوبان و تونل تصادفات و تلفات جاده‌ای کاهش چشمگیری خواهد داشت.

قاضی‌پور اضافه کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی آذربایجان غربی نباید اعتبارات تخصیصی با مرکز کشور یکسان در نظر گرفته شود.

ناگهان چقدر زود دیر می شود...

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها