0

كتاب «امام خمينی و سونامی بيداری اسلامی» منتشر می‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

كتاب «امام خمينی و سونامی بيداری اسلامی» منتشر می‌شود
چهارشنبه 17 خرداد 1391  6:12 PM

چهارشنبه 17 خرداد 1391 15:27:17             شماره‌ خبر :1024380
كتاب «امام خمينی و سونامی بيداری اسلامی» منتشر می‌شود

گروه فرهنگ و هنر: كتاب «امام خمينی و سونامی بيداری اسلامی» با همكاری مركز مطالعات فرهنگی ــ بين‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و به همت مؤسسه فرهنگی ــ هنری و انتشارات بين‌المللی «الهدی» وارد بازار كتاب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، حسين حسين‌زاده نويسنده و پژوهشگر كتاب «امام خمينی و سونامی بيداری اسلامی» گفت: با توجه به بيداری اسلامی به وجودآمده در كشورهای اسلامی و با توجه به نقش تعيين‌كننده امام خمينی(ره) در پيروزی انقلاب اسلامی و الهامی كه ساير كشورهای مسلمان از انقلاب اسلامی و شخصيت ايشان داشتند، دست به تأليف اين كتاب زديم.

وی افزود: ما در اين كتاب به بررسی نقش امام خمينی(ره) در پيروزی انقلاب اسلامی و بازتاب جهانی اين انقلاب و تأثيراتی پرداخته‌ايم كه در عرصه بين‌الملل روی داده و مردم كشورهای عربی و منطقه از انقلاب اسلامی الگوبرداری كرده‌اند.

حسين‌زاده درباره چگونگی گردآوری اطلاعات اين اثر اظهار كرد: ما فعلا در جلد اول كه هم‌اكنون زير چاپ است، كليات را آورده‌ايم كه مربوط می‌شود به انقلاب اسلامی و تأثيری كه در بيداری اسلامی در كشورهای ديگر گذاشته است؛ اما در جلد بعدی به تفصيل به نقش امام خمينی(ره) در بيداری اسلامی هر يك از كشورها می‌پردازيم.

اين نويسنده درباره زمان انتشار جلدهای بعدی گفت: جلد دوم فعلا در دست تأليف و تحقيق است و تا شش ماه آينده برای انتشار به ناشر تحويل داده می‌شود.

گفتنی است كتاب «امام خمينی و سونامی بيداری اسلامی» نوشته حامد و حسين حسين‌زاده با همكاری مركز مطالعات فرهنگی ــ بين‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مؤسسه فرهنگی ــ هنری و انتشارات بين‌المللی الهدی منتشر می‌شود.

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها