0

اسرائیل از کوچک‌ترین موشک‌های نظامی جهان رونمایی می‌کند

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

اسرائیل از کوچک‌ترین موشک‌های نظامی جهان رونمایی می‌کند
سه شنبه 16 خرداد 1391  11:52 PM

 مقامات نظامی اسرائیل از رونمایی از کوچک‌ترین موشک‌های نظامی جهان توسط این رژیم در نمایشگاه امنیت دفاع هوایی و زمینی هفته آتی در پاریس خبر دادند.

 
خبرگزاری فارس: اسرائیل از کوچک‌ترین موشک‌های نظامی جهان رونمایی می‌کند

 

 به نقل از پایگاه خبری "عاروتص شوع"، مقامات نظامی رژیم صهیونیستی اعلام کردند که سامانه‌های دفاعی رافائل اسرائیل در نمایشگاه سالانه "امنیت و دفاع زمینی و هوایی" که هفته آینده در پاریس برگزار می‌شود، از کوچک‌ترین موشک‌های نظامی جهان رونمایی خواهد کرد.

بر اساس این خبر، موشک هدایت شونده الکترونیکی "مینی اسپایک"، اولین موشکی است که قرار است برای اجرای حملات موشکی دقیق و ضد نفری مورد استفاده قرار بگیرد؛ برد این موشک تقریبا سه چهارم یک مایل (1.5 کیلومتر) است و قرار است علیه نیروهای دشمن در پناهگاه‌ها و سنگرها مورد استفاده قرار بگیرد.

وزن کل این موشک تنها 8.8 پوند معادل 4 کیلوگرم است و از ارتباطات بی سیم برای مشاهده و هدایت موشک به سوی هدفش استفاده می‌کند؛ موشک "مینی اسپایک" سانتی متر طول و 75 میلی متر قطر دارد و یک نظامی اسرائیلی می‌تواند چهار عدد از این نوع موشک‌ها را با خود حمل کند و یک نظامی دیگر نیز سامانه پرتاب این موشک‌ها را حمل می‌کند.

رافائل بیش از 50 سال گذشته به عنوان بخشی از وزارت دفاع اسرائیل تاسیس شد و در سال 2002 میلادی نیز ادغام شد؛ فروش رافائل در سال گذشته میلادی تقریبا 2 میلیارد دلار بوده است؛ رافائل همچنین قرار است در نمایشگاه " Eurosatory" پاریس سامانه گنبد آهنینی را که به رهگیری موشک‌های کوتاه برد می‌پردازد،‌ به نمایش بگذارد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها