0

تعمیرات اساسی واحد تنظیم نقطه شبنم شركت پالایش گازسرخون به پایان رسید

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

تعمیرات اساسی واحد تنظیم نقطه شبنم شركت پالایش گازسرخون به پایان رسید
سه شنبه 16 خرداد 1391  3:02 PM

بندرعباس- مدیرعامل شركت پالایش گاز سرخون وقشم گفت: تعمیرات اساسی ردیف اول واحد تنظیم نقطه شبنم (Unit400A) و تفكیك كننده های فاز یك ( S-101B,O) با موفقیت و زودتر از تاریخ تعهد شده به پایان رسید.

1391/03/16 - 08:38

احمد زمانی روز سه شنبه بااعلام این خبر به ایرنا افزود: تعمیرات اساسی واحدهای یاد شده كه زمان تعهد آن 17 روزه بوده، از تاریخ چهارم خردادماه جاری آغاز شد و در تاریخ 13 خردادماه چهار روز زودتر از زمان اعلام شده پایان یافت.

وی بیان داشت:چالش ایجاد شده به واسطه خوردگی بیش از حد تیوب های یكی از مبدل های واحد (E-401) از نكات مهم درتعمیر این واحد بود كه طی نشست های مستمر فنی، شرایط به طور دقیق وكامل بررسی و تهمیدات لازم درنظرگرفته شد.

این مسوول بیان كرد: باتوجه به موثر بودن این مبدل در راه اندازی واحد و تاثیر مستقیم این واحد درتولیدات پالایشگاه، با فعالیت های شبانه روزی چالش ایجاد شده برطرف و واحد در سرویس قرار گرفت.

زمانی گفت: در تعمیرات اساسی این واحد نیز همچون دیگر واحدها، استفاده از نیروهای بومی ومتخصصان منطقه واتمام فعالیت های تعمیراتی بدون هیچ حادثه در زمانی كمتر از زمان تعهد و با رعایت كیفیت مطلوب و مطابق استانداردهای موجود مدنظرقرارگرفته و به اتمام رسید.

وی مدیریت صحیح زمان، نیروی انسانی وتجهیزات،انجام كار به صورت شبانه روزی، تغییر در توالی واولویت بندی تعمیرات باتوجه به شرایط ایجاد شده پس ازبازكردن دستگاه ها و تجهیزات وبرنامه ریزی روزانه متناسب با شرایط برای جلوگیری از ایجاد تداخل ومشكلات احتمالی درانجام تعمیرات را ازجمله دلایل به انجام رسیدن این تعمیران قبل از موعد مقرر، عنوان كرد.ك/3

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها