0

واگذاری 42 هکتار زمین صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

واگذاری 42 هکتار زمین صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران
یک شنبه 14 خرداد 1391  11:08 AM

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از واگذاری 42 هکتار زمین صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سطح استان در سال گذشته خبر داد.

 
خبرگزاری فارس: واگذاری 42 هکتار زمین صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران

 

به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، عباسعلی وفایی‌نژاد بیان داشت: در سال 90 میزان واگذاری زمین صنعتی به 42 هکتار افزایش یافته که رشد خوبی نسبت به سال 89 داشته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: شهرک‌ها و نواحی صنعتی یکی از مهمترین ارکان تحقق سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی به شمار می‌روند و صنعتگران به عنوان پیش قراولان و فعالان بخش صنعت کشور همواره در سنگر تولید نقش‌آفرینی می‌کنند.

وفایی‌نژاد اظهار داشت: تکمیل و تجهیز امکانات زیرساخت‌ها برای استقرار صنایع در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و جذب سرمایه‌گذاران صنعتی با همدلی و همیاری مسئولان استان میسر می‌شود.

وی افزود: شـرکت شهرک‌های صنعتی از تمـام سـرمایه‌گذارانی که علاقمنـد به سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران هستند استقبال کرده و با تمام ظرفیت‌های موجود از واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق شعـار تولید ملی، حمـایت از کار و سرمایه ایرانی حمایت می‌کند و در نتیجه ارتقای انگیزه سرمایه‌گذاران و صنعت‌گران جهت حضور در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و افزایش تولیدات و اشتغال در استان را به دنبال خواهد داشت.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها