0

رقیب احمدی‌ نژاد در سفرهای استانی چه کسی است؟ + عکس

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

رقیب احمدی‌ نژاد در سفرهای استانی چه کسی است؟ + عکس
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  3:24 PM

 علیزاده با اشاره به اینکه همگی مردم ایران دوست دارند شیرازی باشند، گفت: با توجه به اینکه به تمام نقاط ایران سفر کرده‌ام و در این بخش رقیبی برای رئیس جمهور هستم باید بگویم که شیراز شهر عشق و موسیقی است.


 

به گزارش زلال نیوز به نقل از فارس، نوازنده و مدرس برجسته موسیقی ایران بیان کرد: هیچکس فکر نمی‌کند که رضوی نیست چراکه خصوصیت‌های اخلاقی این استاد برجسته همچنان الگویی برای همگان است.

وی تصریح کرد: برگزاری چنین یادواره‌هایی برای این استاد بزرگ مناسب است اما باید عنوان کرد که اینگونه یادواره‌ها برای چنین شخصیت بزرگی کم است.

علیزاده ادامه داد: رضوی سروستانی از هنرمندان خوشبخت است چراکه در جوار حافظ آرام گرفته و از سوی دیگر مردم شیراز مردمی هنردوست و قدردان هستند.

علیزاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه همگی مردم ایران دوست دارند شیرازی باشند، گفت: با توجه به اینکه به تمام نقاط ایران سفر کرده‌ام و در این بخش رقیبی برای رئیس جمهور هستم باید بگویم که شیراز شهر عشق و موسیقی است.

وی تصریح کرد: شیراز دومین شهر در کشور است که با توجه به این امکانات هنرمندان بسیار خوبی را در خود جای داده است.

علیزاده افزود: مشکلات مشترک در تمام شهرستان‌ها وجود دارد اما مسئولان هنری و فرهنگی فارس به گونه‌ای رفتار می‌کنند که شاهد حل مشکلات موسیقی در این استان و شهر شیراز هستیم.

آیین بزرگداشت یاد و خاطره سید نورالدین رضوی سروستانی استاد برجسته آواز ایران سه‌شنبه شب با حضور پرشور مردم هنردوست شیراز در مجموعه فرهنگی هنری حافظ برگزار شد.


تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها