0

عزاي هسته‌اي ضد انقلاب

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

عزاي هسته‌اي ضد انقلاب
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391  12:05 PM

جام جم آنلاين: سايت ضد انقلابي روزآنلاين با انتشار مقاله اي با عنوان«خشم و امید» كه توسط مهرانگيزكار نوشته شده است موفقيت مذاکرات هسته اي اخیر ايران با طرفهاي غربي در استانبول را براي ضد انقلابيون برانداز مايه ياس دانست.

در اين مقاله آمده است: اين مذاکرات خشم ایرانیانی را بر انگیخته که از فرو کاسته شدن بحران در روابط ایران و آمریکا به شدت احساس نگرانی می کنند و آغاز رابطه را پایانی بر آرزوهای خود كه در براندازي نظام سیاسی ايران خلاصه می شود، می انگارند.

روزآنلاين مي نويسد: شگفتا که در یک همسوئی بی سابقه، اما غیر مستقیم، نهادهای نظامی حکومت اسرائیل، این مهمترین بازیگر پشت صحنه ی مجموعه ی 1 + 5 وارد بحث تازه ای با نهادهای سیاسی شده اند که در این بحث، محافل نظامی اسرائیل جنگ با ایران را نابسود برای اسرائیل ارزیابی می کنند و بر درستی نظرات برخی محافل سیاسی اسرائیل که بر ضرورت حمله ی نظامی تاکید دارند به روشنی و کاملا بر مبانی کارشناسی خط بطلان می کشند.

هویت پوشالی صهیونیست ها

حمله شدید رسانه های غربی در هفته های گذشته به کتاب جنجالی "بحران صهیونیسم"، نوشته پیتر باینارت، روایت جدیدی از برآشفته شدن صهیونیست ها از تشکیک در هویت پوشالی آنها است.

به نوشته روزنامه نيشن؛ "اریک آلترمن" استاد کالج بروکلین در نیویورک در مقاله ای به بررسی واکنش های تند رسانه های آمریکایی به انتشار این کتاب پرداخته است.

آلترمن در مقاله خود می نویسد:"یهودیان در آمریکا به این نتیجه رسیده اند که دولت اسرائیل تنها به موجودیتی شکننده تبدیل شده که تنها کار آن ادامه اشغال سرزمین فلسطین به هر طریق ممکن است."

آلترمن در ادامه نوشته خود می نویسد: کتاب باینارت در واقع تلنگری است به یهودیان آمریکا در مورد دولتی که در حال حاضر با اندیشه ای غلط سعی در تصاحب همه چیز دارد و کاملا در جهت خلاف انتظارات یهودیان، سیاست هایی را اتخاذ  می کند که ریشه بسیاری از مشکلات فعلی اقلیت یهود در کشورهای مختلف است.

آسیب شناسی اپوزیسیون

اپوزیسیون تمامی تلاش های خود را برای ساماندهی مجدد و نوسازی خود آغاز کرده است. اپوزیسیون تمامی تلاش های خود را برای ساماندهی مجدد و نوسازی خود آغاز کرده است.

به گزارش سايت «محدوده»،اپوزیسیون در کنار برگزاری سمینارها و کنفرانس های مختلف برای گردهمایی گروه های مختلف برانداز نظام ،سایتی را به منظور انتشار دیدگاه ها در رابطه با آسیب شناسی جریان خود راه اندازی کرده است.

بررسی این سایت نشان می دهد که افراد شاخص اپوزیسیون با نگارش مقالات مختلفی ایده های خود را مطرح و پیشنهادات خود را برای همگنی ارائه می کنند.

در این سایت،«فقدان رهبری»،«نبود تشکیلات منسجم»،«عدم اتخاذ استراتژی مناسب»،«نبود تاکتیک بهنگام»،« خلاء تفکرات علمی»،« دوری از محیط جامعه ایرانی»، « باندبازی و سوء استفاده های شخصی» و...از مهمترین آسیب شناسی هایی بوده که موردتاکید قرار گرفته است.

جنون صهیونیستی

روزنامه صهیونیستی هاآرتص چاپ فلسطین اشغالی با اشاره به تناقض‌گویی های اخیر مقامات رژیم صهیونیستی درخصوص برنامه‌ هسته ای ایران می نویسد ، این روزها آشفتگی و جنون در گفتار و نوشته‌های مقامات این رژیم در رسانه‌های داخلی به اوج خود رسیده است. 
 
این نشریه تناقض گویی های مسئولان رژیم صهیونیستی در خصوص برنامه هسته ای ایران را اینگونه بیان می کند در حالیکه نخست وزیر و وزیر دفاع این رژیم تاکید دارند که تحریم ها علیه ایران کارساز نیست و تهران در پی تولید بمب اتمی است اما رئیس ستاد مشترک ارتش در تضاد با این صحبتها میگوید، ایران بسیارمنطقی است ، تحریم ها کارساز بوده و تهران در پی تولید سلاح اتمی نیست.

به نوشته هاآرتض ، روزبعد نیز رئیس سابق امنیت داخلی رژیم صهیونیستی می گوید، نتانیاهو و ایهود باراک در رابطه با برنامه‌های اتمی ایران افکار عمومی را فریب می دهند و آنها لیاقت رهبری اسرائیل را ندارند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها