0

تقدیر آیت‌الله مهدوی از خویشتنداری جبهه متحد

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

تقدیر آیت‌الله مهدوی از خویشتنداری جبهه متحد
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  8:21 PM

 آیت الله مهدوی کنی در نشست عصر امروز جامعه روحانیت مبارز، از خویشتنداری و بزرگواری نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در برابر هجمه‌ها و نسبت‌های ناروا، تقدیر کرد.

 مهر: نشست شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز عصر امروز سه شنبه به ریاست آیت الله محمدرضا مهدوی کنی دبیر کل این تشکل و رئیس مجلس خبرگان رهبری برگزار شد. 

آیت الله مهدوی کنی در نشست امروز اعضای جامعه روحانیت مبارز از تلاش‌های روحانیون و ائمه جماعات و وعاظ تهران در راستای دعوت مردم به مشارکت بیشتر و آگاهی بخشی به آنان در خصوص انتخابات تقدیر کرد. 
 
رئیس مجلس خبرگان رهبری همچنین از رعایت اخلاق و ضوابط و مقررات توسط نامزد‌ها تشکر کرد و گفت: همه ما باید مظهر اخلاق و رفتار اسلامی و انسانی باشیم. 
 
آیت الله مهدوی کنی افزود: خوشبختانه دوستان و وفاداران جبهه متحد اصولگرایی در برابر هجمه‌ها، اختلاف افکنی‌ها و نسبت‌های ناصحیح خویشتنداری و صبوری کرده و از خود بزرگواری نشان داده‌اند. 
 
وی متذکر شد که مطمئنا این رفتار ارزشمندانه و اسلامی مورد توجه آحاد شهروندان بوده و اعتماد و آرامش آنان را جلب می‌کند که بی‌تردید آثار مناسب و مطلوبی را به دنبال خواهد داشت. 
 
رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیر کل جامعه روحانیت مبارز در پایان ابراز امیدواری کرد که اصولگرایان با رفتار حسنه و نیکو، در سنگر خدمت به مردم و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب و نظام اسلامی موفق باشند. 
 
حجت الاسلام سیدرضا تقوی معاون جامعه روحانیت مبارز نیز در پایان این نشست اعلام کرد: در این جلسه، آخرین تحولات سیاسی کشور بررسی و ضمن حمایت مجدد از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تقویت تولید و کار و سرمایه ملی و مبارزه قاطع با مفاسد اقتصادی و دست‌های آلوده و غارتگران بیت المال، بر مشارکت جدی و فراگیر مردم عزیز در مرحله دوم انتخابات مجلس نهم تاکید شد.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها