0

مديرعامل اتحاديه دامداران: دفتر كار دولتي ها در اختيار واردكنندگان است

 
farashbandzare
farashbandzare
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 3535
محل سکونت : فارس

مديرعامل اتحاديه دامداران: دفتر كار دولتي ها در اختيار واردكنندگان است
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  3:06 PM

مديرعامل اتحاديه دامداران: دفتر كار دولتي ها در اختيار واردكنندگان است

مديرعامل اتحاديه سراسري دامداران كشور مدعي است كه دفتر كار دولتي ها در اختيار واردكنندگان است.
سعيد سلطاني سروستاني در گفتگو با مهر در خصوص اظهارات صدرالله دولت مديرعامل شركت پشتيباني امور دام كشور مبني بر اينكه به دليل آغاز فصل برداشت علوفه، قيمت گوشت قرمز تا 2 ماه ديگر كاهش خواهد يافت، گفت: متأسفانه همه توجه دولتي ها به واردكننده هاست و دفتر كار آنها به دفتر واردكنندگان تبديل شده است و علي رغم حرفهايي كه مي زنند، اصلاً به توليد كننده توجهي ندارند.
وي با بيان اينكه قيمت گوشت قرمز در بازار به عوامل متعددي بستگي دارد كه نهاده ها و علوفه تنها يكي از اين عوامل است، گفت: براي پيش بيني قيمت گوشت قرمز در آينده بايد همه عوامل تأثيرگذار در رابطه با اين محصول دامي را درنظر گرفت، نه فقط يكي از عوامل را؛ بنابراين صحبتهاي وي بي پايه و اساس است.
سلطاني تصريح كرد: اظهارنظرها بايد كارشناسانه و منطبق بر واقعيت باشد در حالي كه حرفهاي دولتي ها اصلاً با واقعيت منطبق نيست. وي در پايان از مسئولان خواست كه با تصورات غلط و غيركارشناسانه قيمتها را پيش بيني نكنند.
براساس اين گزارش؛ صدرالله دولت مديرعامل پشتيباني امور دام كشور در برنامه گفتگوي ويژه خبري يك شنبه شب شبكه دوم سيما، اعلام كرده بود كه با توجه به آغاز فصل برداشت علوفه، قيمت گوشت قرمز تا دو ماه آينده كاهش يابد.محمدرضا رحيمي معاون اول رئيس جمهوري هم پيش از اين، گفته بود: متأسفانه الان در كشورمان قيمت گوشت به طور غيرقابل قبولي بالا رفته كه اين موضوع نشاندهنده آن است كه برنامه اي براي كنترل قيمت نداريم و اين موضوع هم بايد حل شود

سیــر و ســلــوک عــارفــانــه

http://bayanbox.ir/view/279314356572007390/solook.gif

"خــــدا"

یار همیشه همراه

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها