0

عجب گرفتاري شديم نه ميشه رأي داد، نه نداد! (خبر ويژه)

 
farashbandzare
farashbandzare
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 3535
محل سکونت : فارس

عجب گرفتاري شديم نه ميشه رأي داد، نه نداد! (خبر ويژه)
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391  2:43 PM

عجب گرفتاري شديم نه ميشه رأي داد، نه نداد! (خبر ويژه)

پيشنهاد يكي از بازداشت شدگان مبني بر شركت در مرحله دوم انتخابات، هر چند كه فاقد كمترين تأثير براي جريان فتنه سبز بود اما باعث مجادلات تازه در ميان طيف هاي دخيل در فتنه شد.
اخيراً مجتبي واحدي مشاور فراري كروبي با اعتراض به پيشنهاد مهدي خزعلي در اين زمينه تصريح كرده بود كه اين پيشنهاد مانند طرح اسب تروا در راهپيمايي 22 بهمن سال 88 است كه عملاً به سود حاكميت تمام شد. در همين زمينه شبكه بالاترين، پيشنهاد شركت در مرحله دوم انتخابات را «گل به خودي» عنوان كرد و نوشت: جهت يادآوري آقاي خزعلي عرض مي كنم كه اصل ادعاي جنبش، عدم اعتماد به سلامت انتخابات بود. حالا هم اگر شما برويد شركت كنيد، فيلم تهيه و پخش مي كنند و به دنيا نشان مي دهند. اين يعني گل ما به دروازه خودي!
در همين حال يكي از وبلاگ نويسان وابسته به ضدانقلاب خطاب به خزعلي نوشته است: ما بايد ياد بگيريم در بازي باخت هم هست و نبايد تسليم شد. آنها از عدم حضور ما امتياز خواهند گرفت. حال به مسئله اصلي برگرديم حضور يا عدم حضور؟ بايد تصميم گرفت وگرنه همين دوگانگي كه عده اي بروند و عده اي نروند، به نفع حاكميت و بدترين وضعيت ممكن است.
اما مهدي خزعلي در پاسخ به واحدي و اسب ترواي او تأكيد مي كند مخالفان از اصلاح طلبان كه در انتخابات مرحله اول شركت كردند، دور خورده اند. وي مي نويسد: امروز مي بينيم كه حاكميت از عدم حضور ما شاد شده و شاكرند كه صحنه را خالي كرده ايم. مي خواهم اين بار دلشاد نشوند.
وي مي افزايد: اصلاح طلبان چه كردند؟ ما كه در سلول انفرادي بوديم، آنان در صندوق هاي رأي بودند و با لب خاموش رأي دادند، اي كاش قراري مي گذاشتند و در مقابل دوربين ها اعتراض خود را بيان مي كردند، اي كاش يادي هم از ساكنين اوين مي كردند! نام نمي آورم، اما اكثر رجال سياسي دوران اصلاحات رأي دادند و شناسنامه خود را منقوش به مهر انتخابات كردند! آقاي واحدي؛ سنگر تحريم استحكام ندارد، رجال سياسي در صف رأي ايستاده اند و سنگر تحريم فرو ريخته است.
وي در عين حال برخي مخالفين حضور در انتخابات را متهم به نفوذي بودن مي كند و مي نويسد: مخالفين حضور در انتخابات از افراد شناسنامه دار نيستند، گاهي ادبيات برخي مخالفين شباهت زيادي با ادبيات بازجوهاي اوين دارد! روشي كه براي شكاف در صف منتقدين به كار مي گيرند و بذر شك و ترديد مي افكنند و همه را نفوذي و عامل معرفي مي كنند، بگونه اي عمل مي كنند كه اعتماد را در ميان غير خوديها! (به تعبير جناح حاكم) از بين ببرند.
وي يادآور شده است: نمي دانيد بازجوي من چه مانوري مي داد كه فلاني و فلاني و فلاني راي دادند و آمريكا هم در موضع ضعف است و ما در اقتدار كامل داخلي و خارجي هستيم. نمي دانيد كه مأمور عمليات بند 209 كه مرا به دادگاه مي برد، از صف هاي شلوغ رأي و اين كه 4 مسجد رفته است و نتوانسته رأي دهد و آخر هم 2 ساعت در صف رأي ايستاده چه داد سخني مي داد، نمي دانيد مسئول دفتر شعبه 26 براي توجيه تأخير خود- كه ساعت 10 صبح سركار آمده بود- مي گفت: «من مسئول صندوق بودم و تا ساعت 1 نيمه شب ازدحام بود و رأي مي گرفتيم». بگذريم من نمي خواهم فرصت سوزي كنم و بعد از 33 سال بروم آخر صف تحريميون بايستم، من بسيجي خيبرم.
خزعلي همچنين در ويدئويي كه در فضاي مجازي منتشر شده مي گويد: اگر اصلاح طلبان انتخابات مجلس را تحريم كردند، پس چرا صف بستند و راي دادند؟ شناسنامه روحانيون مبارز را برويد ببينيد، موسوي خوئيني ها، منتجب نيا، بقيه را اسم بياورم، همه شان رأي دادند

سیــر و ســلــوک عــارفــانــه

http://bayanbox.ir/view/279314356572007390/solook.gif

"خــــدا"

یار همیشه همراه

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها