0

نمایش و نقد مستند «نویسنده بودن» درباره جلال آل‌احمد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نمایش و نقد مستند «نویسنده بودن» درباره جلال آل‌احمد
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  9:47 PM

نسخه چاپيارسال به دوستان
نمایش و نقد مستند «نویسنده بودن» درباره جلال آل‌احمد

خبرگزاری فارس: عصر فردا مستند بلند «نویسنده بودن» ساخته «سید مصطفی آل‌احمد» - پرتره‌ای از «جلال آل‌احمد»- در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی نمایش و نقد می‌شود.

خبرگزاری فارس: نمایش و نقد مستند «نویسنده بودن» درباره جلال آل‌احمد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «نویسنده بودن» در چهارمین روز از مجموعه «نمایش های آسمان آبی» ویژه مرور 20 فیلم مستند منتخب جشنواره فجر به نمایش عمومی در‌می‌آید. این برنامه‌ای تا روز سوم خرداد ماه، در سالن سینماحقیقت مرکز گسترش برپا خواهد بود.

بر پایه این گزارش، پس از نمایش این فیلم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور «سید‌مصطفی آل احمد» کارگردان و یکی از منتقدان سینما برگزار خواهد شد. ضمن اینکه از جمعی از ادیبان و مستندسازان هم برای شرکت در این برنامه، دعوت به عمل آمده است.

برنامه زمانی نمایش این فیلم‌ها که همه روزه (به جز روزهای پنجشنبه و جمعه) و به مدت 4 هفته، در سالن سینماحقیقت برپا می‌شود، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می‌شود.

 شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده، همه روزه به سالن سینماحقیقت واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. 

انتهای پیام/ی

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها