0

طرح واكسينه كاربران بدون آنتي‌ويروس

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

طرح واكسينه كاربران بدون آنتي‌ويروس
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391  1:28 AM

 مایکروسافت نسخه جدید نرم افزار Security Essentials خود را برای سیستم عامل های ویندوز XP، ویندوز ویستا و ویندوز سون منتشر نموده است.
بیست و چهار آوریلی که گذشت مایکروسافت نسخه جدید برنامه آنتی ویروس، آنتی بدافزار را برای کامپیوترهای شخصی ویندوز دار تحت عنوان (Microsoft Security Essentials (MSE منتشر نمود.
این نسخه جدید MSE 4.0 که از اواخر سال ۲۰۱۱ تاکنون به طور آزمایشی مورد استفاده قرار می گرفته است شامل اینترفیسی است که در واقع ورژن تغییر نام یافته سرویس SpyNet می باشد، دارای یک سیستم اصلاح عملکرد خودکار و قابلیت های اجرا و شناسایی اتومات می باشد.
این نسخه امنیتی بروز رسانی شده مایکروسافت حاوی اصلاحاتی جهت بهبود عملکرد و تجربه کاربر می باشد. به گفته سخنگوی مایکروسافت ما با بهبود و اصلاح بخش Automatic Remediation نرم افزار Security Essential کاربران را از مواجه مستقیم با تهدیدهای بالقوه مصون می سازیم و این برنامه می تواند به طور خودکار تمامی باگهای کوچک و برخی از بدافزارها را برطرف و اصلاح کند.
به گزارش پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از ZDnet، در واقع MSE اولین و الزامی ترین نرم افزار برای آن دسته از کاربرانی است که نمی توانند یا نمی خواهند بابت نرم افزار آنتی ویروس یا آنتی بدافزار پولی را پرداخت کنند و این به معنای داشتن امنیت بیشتر به واسطه MSE برای دارندگان کامپیوترهای شخصی و تمامی کاربران ویندوز می باشد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها