0

صداي خليج‌فارس از كوچه راديو

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

صداي خليج‌فارس از كوچه راديو
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  11:44 PM

جام جم آنلاين: به مناسبت روز ملي خليج فارس برنامه "كوچه راديو" از صدای مركز خليج فارس پخش مي‌شود.

مصطفی سلیمانی معاون صدای مرکز خلیج فارس در گفتگو با خبرنگار ما گفت: دهم اردیبهشت، سالروز اخراج پرتغالی‌ها از تنگه هرمز به عنوان روز ملی خلیج فارس در ایران نامگذاری و به ثبت رسیده‌ است به همین جهت با هماهنگی هایی که صورت گرفت قرار شد برنامه (کوچه رادیو) ی رادیو ایران با همکاران صدای خلیج فارس به مدت سه روز اجرای مشترک داشته باشند.

 وی افزود: تمامي عوامل برنامه‌ساز "كوچه راديو" در بندر عباس مستقر هستند و از سواحل نيلگون خليج فارس از نهم تا یازدهم ارديبهشت بخش های مختلفی را برای شنوندگان پخش خواهند کرد.

" گفت‌وگو با محمد علي بهمني، شاعر معروف هرمزگاني، مصاحبه با خانواده شهدا، فرهیختگان و پخش زنده مراسم از تالار شهید آوینی و همچنین گفتگو با افشین پرتو محقق پژوهشنامه خلیج فارس از ديگر بخش های این برنامه است."

سلیمانی اظهار داشت: گزارشگران برنامه در جزایر ابوموسی، هرمز و قشم حضور خواهند داشت و گزارش هایی را به صورت زنده از این جزایر منعکس خواهند کرد.

گفتنی است: دکتر محمد حسینی وزیر ارشاد نیز به صورت تلفنی در برنامه حضور خواهد داشت و گزارشی از برنامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز ملی خلیج فارس ارائه خواهد کرد.

لازم به ذکر است این برنامه هر روز از ساعت 19 الی 21 به صورت زنده از رادیو ایران پخش می شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها