0

صانعي:بازي بافلسطين تمرين گل زني ايران بود

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

صانعي:بازي بافلسطين تمرين گل زني ايران بود
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  7:50 PM

 

سرمربي تيم ملي فوتسال ايران بازي با تيم ملي فلسطين را بهترين فرصت براي تمرين گل زني بازيکنان ايران دانست.


 

 علي صانعي بعد از ظهر يکشنبه بعد از اتمام ديدار با تيم ملي فوتسال فلسطين اين مسابقه را بازي تمريني خوبي دانست و اظهار داشت: اين بازي تمرين گل زني خوبي براي بازيکنان تيم ايران و آمادگي براي حضور در مسابقات آسيايي امارات بود.

 وي با اشاره به اينکه دروازه بان اول تيم ملي ايران طي سال گذشته دچار آسيب ديدگي جدي شده بود و تمرينات منظمي نداشت، افزود: سال گذشته بيشتر استراحت داشت و براي رسيدن به شرايط مطلوب در نيمه اول بازي مورد استفاده قرار گرفته تا موقعيت خوبي کسب کند.

 

 سرمربي تيم ملي فوتسال جمهوري اسلامي ايران با بيان اينکه تيم ايران در دوره بدنسازي بوده و هم اکنون با تمام توان در بازي ها شرکت نمي کند، ادامه داد: تيم ملي جمهوري اسلامي ايران در آينده نزديک در مسابقات فوتسال قهرماني آسيا بازي خواهد کرد که اين مسابقات مي تواند محک مناسبي براي تيم ملي باشد.

 صانعي اين دوره از مسابقات را بهترين تدارکات براي حضور در مسابقات قهرماني آسيا دانست و گفت: در عين حال ما تمامي بازي ها را با جديت برگزار مي کنيم و هيچ تيمي را دست کم نمي گيريم.سرمربي تيم ملي فوتسال جمهوري اسلامي ايران در ادامه با بيان اينکه در مسابقات فوتسال آسيايي 14 بازيکن در هر بازي براي تيم ها اختصاص داده مي شد، افزود: اين در حالي است که در اين مسابقات تنها 12 بازيکن براي حضور در هر بازي براي تيم ها در نظر گرفته شد.

 

 سومين دوره اين مسابقات فوتسال غرب آسيا از روز جمعه هشتم تا سيزدهم ارديبهشت ماه امسال با حضور تيم هاي ايران، عراق، کويت، اردن و فلسطين به ميزباني اروميه برگزار مي شود.

 روز دوشنبه 10 ارديبهشت ماه سالجاري روز استراحت تيمها تعيين شده و روز سه شنبه 11 ارديبهشت تيم فوتسال کشورمان ساعت 15 بعد از ظهر در ورزشگاه شش هزار نفري الغدير اروميه با عراق و ساعت 17 تيم فلسطين با کويت به رقابت مي پردازند.

 

 

 

روز چهارشنبه نيز تيمهاي فلسطين و عراق بازي اول را در ساعت 15 بعد از ظهر بازي اول روز آخر و تيمهاي ايران و اردن بازي فينال سومين دوره مسابقات فوتسال غرب آسيا را ساعت 17 بعد از ظهر برگزار مي کنند. 
 


تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها