0

برنامه‌اي براي کنترل قيمتها نداريم

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

برنامه‌اي براي کنترل قيمتها نداريم
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  2:12 PM

جام جم آنلاين: معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه برای کنترل قیمتها در بازار برنامه ریزی مشخصی نداریم، به دامپزشکان کشور برای رونق بازار کسب و کارشان و خروج آنها از غربت وعده‌هایی داد.

محمدرضا رحیمی روز شنبه در مراسم افتتاح هفدهمین کنگره دامپزشکی ایران که همزمان با روز جهانی دامپزشکی در مرکز بین المللی همایش های رازی برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: متاسفانه دامپزشکی کشور هنوز از غربت خارج نشده است.

وی تصریح کرد: نقش و اهمیت دامپزشکان نه تنها از پزشکان کمتر نیست بلکه در کنار آنها، یکی از نهادهای مهمی است که باید به بهترین وجه تقویت و مورد حمایت قرار گیرد تا کشور از جهت دام و فرآورده های دامی از غربتی که نه تنها موجب عزت نیست بلکه موجب ذلت است خارج شویم.

وی در بخش دیگری از سخنانش به قیمت پیاز در کشور اشاره کرد و افزود: الان پیاز در بندرعباس کیلویی 90 تومان است در حالی که همین پیاز در تهران کیلویی 600 الی 700 تومان به فروش می رسد، چرا باید این گونه باشد؟ این یک تدبیر می خواهد که هم اکنون مسئولان ما فاقد آن هستند و باید درستش کنیم.

رحیمی با اعلام آمادگی دولت برای رونق بخشیدن به فعالیت دامپزشکان کشور، گفت: در دولت آماده رفع نواقص آئین نامه ها و مصوبات در زمینه اشتغال دامپزشکان در کشور هستیم و تا زمان باقیمانده در دولت نهم این کار را ادامه خواهیم داد تا دامپزشکی از غربت خارج شود.(مهر)

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها