0

نامزدهای جبهه متحد حضور خود در فهرست موسوم به جریان انحرافی را تکذیب کردند

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

نامزدهای جبهه متحد حضور خود در فهرست موسوم به جریان انحرافی را تکذیب کردند
شنبه 9 اردیبهشت 1391  8:03 PM

خبرگزاری فارس: مسئول روابط عمومی جبهه متحد اصولگرایان گفت: نامزدهای جبهه متحد حضور خود در فهرست موسوم به «حامیان گفتمان عدالت» را تکذیب کردند.

خبرگزاری فارس: نامزدهای جبهه متحد حضور خود در فهرست موسوم به جریان انحرافی را تکذیب کردند

مجتبی توانگر مسئول روابط عمومی جبهه متحد اصولگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب خبرگزاری فارس اظهار داشت: قراردادن نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در فهرست موسوم حامیان گفتمان عدالت بدون مجوز و برای رد گم کردن و سوءاستفاده است.

مسئول روابط عمومی تصریح کرد: خانم‌ها طبیب زاده، امین‌زاده، رهبر، افتخاری و آقایان بذرپاش، مظفر، حجت‌الاسلام نبویان، نوباوه، انصاریان، کوثری و حجت‌الاسلام کازرونی، هر گونه حضور در فهرست منتسب به جریان انحرافی با عناوینی چون «توحید و عدالت» و «حامیان گفتمان عدالت» را تکذیب کردند.

وی افزود: نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان از ابتدای شکل‌گیری تا نهایی شدن لیست، به طور روشن و شفاف اعلام کرده‌اند که در فهرست منتسب به اصلاح‌طلبان، فتنه و انحراف نخواهند بود و مرزبندی روشنی با این جریانات دارند.

توانگر اضافه کرد: مکرر اعلام کرده‌ایم باند فاسد و‌ قدرت‌طلب انحراف همواره سعی کرده تا از ظرفیت نیروهای انقلاب برای خود سوءاستفاده کند؛ این باند سیاسی- اقتصادی که با بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون نظام، در پی تثبیت و گسترش قدرت خود است و در این مسیر هیچ پایبندی به اصول و ارزش‌ها و مبانی انقلاب اسلامی و مکتب امام راحل (ره) و ولایت فقیه ندارد و هدفش کسب قدرت و تثبیت حاکمیّت مطلق قدرت در باند خود است که از مصادیق بارز انحراف در شرایط کنونی است.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها