0

حسينيان: حداد گزینه جبهه متحد برای ریاست مجلس/ جبهه متحد به نفع حداد کاندیدا معرفی نمی کند

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

حسينيان: حداد گزینه جبهه متحد برای ریاست مجلس/ جبهه متحد به نفع حداد کاندیدا معرفی نمی کند
شنبه 9 اردیبهشت 1391  6:55 PM

 با توجه به اين‌كه جبهه متحد به دنبال معرفي آقاي حدادعادل به عنوان رييس مجلس آينده است و از طرفي هم تعداد قابل‌توجهي از نمايندگان فعلي توانسته‌اند، در مجلس آينده حضور پيدا كنند،‌ مواضعي به نفع آقاي لاريجاني دارد، لذا از معرفي فرد مستقل از جبهه پايداري براي رياست مجلس صرفنظر كرده تا آقاي حداد عادل راحت‌تر بتوانند اين مسووليت را به دست آورند.

روح‌الله حسينيان اظهار داشت: جبهه پايداري قصد داشت كه براي رياست مجلس به صورت مستقل فردي را معرفي كند، اما با توجه به تشكيل جبهه‌هاي مختلف براي تصدي رياست مجلس آينده، حاضريم به نفع آقاي حداد عادل از معرفي فرد مستقل خودداري نماييم.

به گزارش ايسنا، اين نماينده مردم تهران و عضو جبهه پايداري در جمع دانشجويان دانشگاه امام صادق (ع) خاطرنشان كرد: با توجه به اين‌كه جبهه متحد به دنبال معرفي آقاي حدادعادل به عنوان رييس مجلس آينده است و از طرفي هم تعداد قابل‌توجهي از نمايندگان فعلي توانسته‌اند، در مجلس آينده حضور پيدا كنند،‌ مواضعي به نفع آقاي لاريجاني دارد، لذا از معرفي فرد مستقل از جبهه پايداري براي رياست مجلس صرفنظر كرده تا آقاي حداد عادل راحت‌تر بتوانند اين مسووليت را به دست آورند.

وي افزود: ما متاسفانه نگراني‌هايي از جانب اطرافيان آقاي حدادعادل داريم كه اگر قرار باشد، آقاي حداد به عنوان رييس مجلس آينده معرفي شود، بايد در مورد اين افراد تجديدنظر نمايد؛ چراكه اين افراد در سايت‌ها و روزنامه‌هاي خود به دنبال تخريب جبهه پايداري و وارونه جلوه‌دادن شخصيت اعضاي اين جبهه هستند و در مواردي هم موضع‌گيري‌هايشان در مجلس گذشته به نفع انقلاب نبوده است.

حسينيان با برشمردن عملكرد هيات رييسه فعلي مجلس در برخورد با دولت و نحوه تعامل با آن، تدوين قوانين قابل اجرا و درست و همچنين نظارت بر اجراي آنها و نداشتن يك موضع مشخص در مواردي مانند قانون حقوق مادام‌العمر ، همچنين نداشتن يك استراتژي روشن اقتصادي براي اداره كشورآن را حائز نمره قبولي ندانست.

وي با اشاره به برخي از اختلافات پيش آمده بين جبهه پايداري و حزب موتلفه گفت: اعضاي حزب موتلفه از پيشكسوتان انقلاب هستند و اكثر آنها كساني هستند كه در سخت‌ترين لحظات پاي انقلاب ايستاده‌اند، اما به دليل برخي حرف‌هاي نويي كه جبهه پايداري و اعضاي آن مطرح مي‌كنند، مخالفت‌هايي را با اين جبهه دارند، اما به پاس پيشكسوتي و احترام، اعضاي موتلفه ما قصد ورود به اين مناقشه را نداريم و هميشه به دوستانمان در حزب موتلفه احترام مي‌گذاريم.

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در پايان تاكيد كرد: متاسفانه عده‌اي از دوستان ما را متهم به وابستگي به جريان انحرافي و ضدولايت فقيه بودن مي‌كنند و در سايت‌هاي خود عليه شخص بنده و اعضاي جبهه پايداري صحبت‌هاي دروغي را مطرح مي‌كنند. البته اين موضوع قطعا مي‌تواند به روند حضور اصولگرايان لطمه بزند، اما ما هيچ‌گاه تحمل دروغ‌ها و كم‌لطفي‌هاي دوستان را نداريم و نمي‌شود انتظار داشت در برابر اين نوع موضع‌گيري‌ها سكوت كنيم.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها