0

گزارش تمرين پرسپوليس

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

گزارش تمرين پرسپوليس
شنبه 9 اردیبهشت 1391  1:35 PM

 تمرين صبح امروز شنبه تيم فوتبال پرسپوليس درحالي برگزار شد که بالاخره علي کريمي در تمرينات گروهي سرخپوشان شرکت کرد.

 
گزارش تمرين پرسپوليس
به گزارش افکار نیوز به نقل از ورزش سه،در ابتداي تمرين صبح امروز شنبه پرسپوليس که از ساعت ۱۰:۴۰ در ورزشگاه درفشي‌فر آغاز شد، نشست کوتاهي با حضور کادرفني و بازيکنان برگزار شد.


از نکات مهم تمرين امروز حضور علي کريمي در برنامه‌هاي فني ابتداي مراحل آماده سازي تيم بود که حفظ توپ و آقا وسط را شامل مي‌شد. البته پس از اين تمرينات علي کريمي از جمع بازيکنان جدا شد و بصورت اختصاصي تنها در کنار زمين دويد. 

در اين بين بازيکنان از وي خواستند به يکي از گروه‌هاي تمريني اضافه شود که وي به آنها پاسخ منفي داد و راهي رختکن شد. پس از خروج از رختکن هم براي دقايقي با دنيزلي صحبت کرد.


شيث هم در سمت ديگر زمين بصورت اختصاصي مي‌دويد. ايمون زايد به دليل مصدوميت تنها به فيزيوتراپي پرداخت، اين بازيکن از ناحيه همسترينگ پا دچار التهاب شده است. مهرداد اولادي برخلاف روز جمعه، امروز با لباس شخصي عملکرد ساير نفرات حاضر در تمرين را تماشا کرد.



تمرينات ابتدايي شامل حفظ توپ در سه گروه مختلف بود که زير نظر محسن عاشوري برگزار شد. بعد از انجام برنامه‌هاي تاکتيکي، آخرين تمرين امروز فوتبال درون تيمي بود که علي کريمي هم در ترکيب خاکستري به ميدان رفت.



در ترکيب تيم زرد حسين هوشيار، ابراهيم شکوري، عليرضا نورمحمدي، مجتبي شيري، عليرضا محمد، حسين کنعاني، سامان آقازماني، اميرحسين فشنگچي، مهدي مهدوي‌کيا، وحيد هاشيمان و جواد کاظميان به ميدان رفتند و در تيم خاکستري هم علاوه بر علي کريمي، آسمير آودوکيچ، حميدرضا علي‌عسگر، ممدوتال، محمد نصرتي، مهرداد پولادي، مازيار زارع، حسن بادامکي، محمد نوري، غلامرضا رضايي و هادي نوروزي بازي کردند.



مصطفي دنيزلي بارها مسابقه را قطع کرده و به بازيکنان تذکر مي‌داد. البته خبرنگاران در آغاز اين بازي، به بيرون ورزشگاه هدايت شدند و مسابقه را به طور کامل نديدند.



با توجه به اينکه قرار بود در پايان تمرين و از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳ رويانيان در ورزشگاه درفشي‌فر حاضر شده و با کادرفني و بازيکنان تيم صحبت کند، ساعت ۱۱ خبرنگاران را از محل برگزاري تمرين بيرون کردند. ضمن اينکه ساعت ۱۰:۴۰ دقيقه هم علي پروين در محل برگزار تمرين حضور يافت.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها