0

والیبالیست‌های ایران نتیجه را به اسلوونی واگذار کردند

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

والیبالیست‌های ایران نتیجه را به اسلوونی واگذار کردند
پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391  11:23 AM

  تیم ملی والیبال که در اردوی تدارکاتی به سر می برد، شب گذشته در دومین مسابقه خود نتیجه را تیم ملی اسلوونی واگذار کرد.

 
به گزارش فارس ، شاگردان ولاسکو که خود را برای حضور موفق در مسابقات انتخابی المیپک آماده می کنند برای برپایی اردوی تدارکاتی و برگزاری چند دیدار دوستانه عازم اسلوونی شده اند.
 
ملی پوشان ایران در دومین مسابقه خود برابر اسلوونی نتیجه را با حساب 3 بر 2 به حریف واگذار کردند. شاگردان ولاسکو گیم های دوم و سوم را به ترتیب با نتایج 25 بر 23 و 25 بر 18 را بردند و گیم های اول، چهارم و پنجم را با نتایج 25 بر 20، 25 بر 20 و 25 بر 9 به حریف واگذار کردند تا در پایان بازنده مسابقه معرفی شوند.
 
ولاسکو در این اردو بیشتر روی شناخت بازیکنان جدیدی همچون صنوبری، محمودی، قائمی و... تمرکز کرده است.
 
والیبالیست های ایران در ادامه اردوی تدارکاتی خود عازم صربستان می شوند و چند دیدار دوستانه با تیم ملی صربستان برگزار می کنند.
 
ملی پوشان ایران در نخستین دیدار تدارکاتی خود در قاره اروپا موفق شدند با حساب 3 بر یک تیم ملی والیبال اسلوونی را شکست دهند.
 
ملی پوشان ایران در دیدار نخست که با ترکیب سعید معروف، حمزه زرینی، حسن سنوبری، فرهاد قائمی، علیرضا نادی ، فرهاد ظریف و رضا قرا بازی را آغاز کردند در ست های اول، دوم و چهارم با امتیازهای 25 بر 20، 25  بر 23 و 25 بر 17 اسلوونی را از پیش رو برداشتند و تنها در ست سوم با امتیاز 25 بر 18 مغلوب این تیم شدند.
 
خولیو ولاسکو در بازی اول به پوریا فیاضی، شهرام محمودی و امیر غفور استراحت داده بود.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها