0

ارسال به دوستان معاون برنامه‌ریزی استاندار زنجان خبر داد پرداخت 100 درصدی تسهیلات به مشاغل خانگی

 
flatrone1940
flatrone1940
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 323
محل سکونت : همه جای ایران سرای من است

ارسال به دوستان معاون برنامه‌ریزی استاندار زنجان خبر داد پرداخت 100 درصدی تسهیلات به مشاغل خانگی
سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  9:30 PM

نسخه چاپيارسال به دوستان
معاون برنامه‌ریزی استاندار زنجان خبر داد
پرداخت 100 درصدی تسهیلات به مشاغل خانگی

خبرگزاری فارس: معاون برنامه‌ریزی استاندار زنجان گفت: پرداخت 100 درصدی تسهیلات به مشاغل خانگی از برنامه‌های استان زنجان است.

خبرگزاری فارس: پرداخت 100 درصدی تسهیلات به مشاغل خانگی

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سعید عباسی ظهر امروز در ستاد مشترک تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی استان زنجان با شهرستان خدابنده، اظهار کرد: با توجه به رویکرد جدید در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی در زمینه توجه به تولیدات ملی، ضروری است اقدامات لازم در این زمینه صورت گیرد.

وی با بیان اینکه باید در سال جاری در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری تحلیل مطلوبی از بازار استان داشته باشیم، ادامه داد: هدف گذاری اشتغال استان در سال جاری از ضروریات است.

معاون برنامه‌ریزی استاندار زنجان با اشاره به ابلاغ نشدن سیاست‌های کلی کشور در زمینه اشتغال ادامه داد: باید در این راستا استان پیشگام بوده و با توجه به ظرفیت‌های موجود هدف گذاری اشتغال را انجام دهد.

وی با بیان اینکه پرداخت 100 درصدی تسهیلات به مشاغل خانگی از برنامه‌های استان است، افزود: باید در این زمینه همکاری‌های لازم از سوی مسئولان صورت گیرد.

عباسی یکی از شاخص‌های ارزیابی استان‌ها را ارائه تسهیلات به مشاغل خانگی عنوان کرد و افزود: باید در زمینه جذب تسیهلات این بخش اقدامات لازم صورت گیرد.

وی با اشاره به آغاز دور چهارم سفرهای هیئت دولت به استان‌ها افزود: باید در زمینه جذب اعتبارات مشاغل خانگی اقدامات لازم صورت گیرد تا در دور چهارم سفر هیئت دولت اعتبارات جدیدی جذب شود.

معاون برنامه‌ریزی استاندار زنجان با بیان اینکه تا پایان سال 85 نرخ بیکاری استان زنجان 8.4 دهم بود، افزود: در همین زمان نرخ بیکاری شهرستان خدابنده 7 درصد بود.

وی بر ضرورت توجه به تحقق شعار سال در زمینه تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی تاکید کرد و افزود: باید اقدامات لازم در راستای تحقق شعار سال صورت گیرد.

عباسی با اشاره به تشکیل ستاد تولید ملی در استان ادامه داد: این ستاد در شهرستان‌ها نیز به ریاست فرمانداران تشکیل شده و برنامه‌های استان را پیگیری می‌کند.

انتهای پیام/س

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها