0

ارسال به دوستان مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری: مشکل مسکن‌ مهر آزادسازی تسهیلات بانکی است

 
flatrone1940
flatrone1940
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 323
محل سکونت : همه جای ایران سرای من است

ارسال به دوستان مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری: مشکل مسکن‌ مهر آزادسازی تسهیلات بانکی است
سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  8:56 PM

نسخه چاپيارسال به دوستان
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری:
مشکل مسکن‌ مهر آزادسازی تسهیلات بانکی است

خبرگزاری فارس: قائم‌مقام وزیر و مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: مشکل مسکن‌ مهر این استان آزادسازی اقساط تسهیلات بانکی و کندی فعالیت شرکت‌های خدمات‎رسان است.

خبرگزاری فارس: مشکل مسکن‌ مهر آزادسازی تسهیلات بانکی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد علی علیخانی ظهر امروز در نخستین نشست شورای تامین مسکن استان چهارمحال و بختیاری بعد از ادغام دو اداره‌ کل مسکن و شهرسازی و راه و ترابری و تشکیل اداره‌کل راه و شهرسازی در این استان اظهار داشت: مهندس ابراهیمی مدیرکل پیشین مسکن و شهرسازی چهارمحال و بختیاری در طول مدیریتش زحمات زیادی را برای مردم این استان خصوصآ در زمینه به نتیجه رساندن مسکن‌مهر کشیدند که حقیقتا شایسته قدردانی است.

وی با قدردانی از استاندار چهارمحال و بختیاری به خاطر حضور مستمر در جلسات شورای تامین مسکن این استان و توجه ویژه به مسائل و مشکلات بخش مسکن، افزود: از آقای استاندار تقاضا دارم که با بازدید از سایت‎های مسکن مهر این استان بیشتر در جریان مشکلات کار قرار گیرند تا بتوانیم با هم‌اندیشی یکدیگر راه‎حل مناسبی برای برطرف کردن موانع کار اتخاذ کنیم.

وی بیان داشت: مهم‌ترین مشکلات مسکن‌مهر چهارمحال و بختیاری آزادسازی اقساط تسهیلات بانکی و کند بودن روند کاری شرکت‌های خدمات‌رسان است.

این مقام مسئول بیان داشت: با وجود تلاش‌‌های دستگاه‌های خدمات‌رسان یعنی شرکت‌های آب، برق، گاز و مخابرات همچنین شهرداری، هنوز زیرساخت‌های لازم برای سکونت در این شهرک‌ها آماده نیست.

علیخانی در ادامه با اشاره به تشکیل کمیته بهربردار مسکن مهردر این استان خاطرنشان کرد: امیدوارم که این کمیته راه‎گشا بوده و مشکلات مسکن مهر در جلسات آن بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها