0

حداد عادل: هنوز امیدوارم مرتضوی به قولش عمل کند

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

حداد عادل: هنوز امیدوارم مرتضوی به قولش عمل کند
سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  5:02 PM

 به نظر من ، مردم و افکار عمومی که مسائل کشور را به دقت تعقیب می کنند و مصالح کشور را تشخیص می دهند به خوبی می توانند سودمندی اقدامی که در این ماجرا تا به حال شده است، تصدیق کنند.

غلامعلی حداد عادل رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ، در پاسخ به اینکه چرا علیرغم مساله قول شرف مرتضوی که مطرح کردید این مساله هنوز ادامه دارد، گفت: به نظر من ، مردم و افکار عمومی که مسائل کشور را به دقت تعقیب می کنند و مصالح کشور را تشخیص می دهند به خوبی می توانند سودمندی اقدامی که در این ماجرا تا به حال شده است،  تصدیق کنند.

وی تاکید کرد: ما امیدواریم که قولی که آقای مرتضوی به بنده درباره استعفا داده اند ، به صورت کامل عملی شود و این به سود کشور است ؛ انگیزه بنده از ورود به این ماجرا این بود که اختلاف بین قوا بیش از این دامن زده نشود.

حداد عادل ادامه داد: نمایندگان مجلس بر اساس آن مذاکره شفاهی که آقای مرتضوی با من کرده بود امضای خود را پس گرفتند و به اعتقاد من کار درستی کردند و من امیدوارم آن قول ها عملی شود.

وی به سخنان اخیر وزیر کار اشاره کرد و افزود: آقای شیخ السلام در جلسه ای که آقای مرتضوی با من داشتند ، حضور نداشتند ؛ در جلسه ای که آقای مرتضوی داشتند،  وی پذیرفته  که استعفا کند و قول استعفا داده و ایشان این مطلب را خودشان انکار نمی کنند، البته آن جلسه دوستانه بود و احتیاجی به ضبط صدا نبود.

حداد گفت: مردم هم به آنچه که بنده عرض می کنم اعتماد دارند که خلاف نمی گویم؛ بنده از رسانه ها خواهش می کنم این موضوع را به سوی حل شدن ببرند ، نه به سوی ایجاد یک فضای ملتهب.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها