0

ميزباني جام جهاني جوانان 2013 به ترکيه رسيد

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

ميزباني جام جهاني جوانان 2013 به ترکيه رسيد
سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  4:33 PM

 

سرمربي تيم ملي جوانان در گفت و گو با سايت رسمي فدراسيون فوتبال درباره آخرين وضعيت تيم ملي جوانان گفت و گو کرد.


 

   به گزارش سايت رسمي فدراسيون فوتبال، اکبرمحمدي دراين باره گفت: تمرينات ما در کمپ تيم هاي ملي از سوم ارديبهشت شروع شده و تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت. ما صبح و بعدازظهر تمرين مي کنيم و استخر هم در برنامه هايمان قرار دارد. برنامه هايمان تاکتيکي مان را پيش مي بريم.


وي ادامه داد: ما تا آغاز رقابتهاي قهرماني جوانان آسيا و مقدماتي جام جهاني 2013 برنامه ريزي داريم و طبق اين برنامه ريزي اردوهاي آماده سازي را برگزار خواهيم کرد. خوشبختانه تيم ملي مصدومي ندارد و امروز يک بازي دوستانه در زمين شماره دو کمپ تيم هاي ملي با تيم شهرداري شهر ري خواهيم داشت. اين تيم يکي از تيم هاي خوب ليگ دو کشور است.


سرمربي تيم ملي جوانان در ادامه گفت: طبق پيگيريهايي که داشته ايم ميزبان جام جهاني جوانان ترکيه اعلام شده و فدراسيون فوتبال ترکيه اعلام آمادگي کرده تا ميزبان جام جهاني جوانان در سال 2013 باشد. جالب اينجاست که امارات هم ميزبان جام جهاني نوجوانان 2013 شده اما هنوز به صورت رسمي اعلام نشده است اما مقامات فدراسيون فوتبال امارات اين ميزباني را تاييد کرده اند و مقامات فدراسيون فوتبال ترکيه هم ميزباني را تاييد کرده اند.احتمالا اين عدم اعلام رسمي به اين دليل است که فيفا مي خواهد پس از برگزاري رقابتهاي مقدماتي هر قاره آن را به صورت رسمي اعلام کند. اميدواريم با تلاش کادر فني و سرپرستي تيم و بازيکنان تيم ملي جوانان به جام جهاني جوانان صعود کنيم.


محمدي در پايان گفت: اگرچه تمرينات مهمي را در دستور کار داريم، اما تيم ملي جوانان تعامل خوبي با باشگاههاي ليگ برتري و ليگ يکي دارد. همانطور که ما کنعاني را در اختيار باشگاه پرسپوليس گذاشتيم و سه بازيکن فولاد خوزستان هم براي انجام دادن بازيشان در ليگ برتر در اختيار باشگاه گذاشته شدند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها