0

کشف ده‌ها هزار فيلم خصوصي

 
aziztaeme
aziztaeme
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1388 
تعداد پست ها : 2044
محل سکونت : تهران

کشف ده‌ها هزار فيلم خصوصي
جمعه 18 تیر 1389  2:36 PM

 کشف ده‌ها هزار فيلم خصوصي

 
سرهنگ رضا غني لو در گفتگو با مهر افزود: دستگاه هاي جديد در هر 10 ثانيه 20 سي دي تکثير مي کند و افراد متخلف سي دي خام را 150 تومان خريداري کرده و سي دي هاي تکثير شده را هزار تومان مي فروشند. در واقع در هر ثانيه يکهزار و 700 تومان سود مي کنند. توزيع اين سي دي ها تجارت سودآوري دارد و به همين دليل با وجود دستگيري تعداد زيادي از مجرمان در اين زمينه توسط نيروي انتظامي باز هم توليد اين سي دي ها ادامه دارد.وي با تاکيد بر اينکه نيروي انتظامي با عوامل توليد و توزيع فيلم خصوصي و خانوادگي شهروندان به شدت برخورد مي کند گفت: فعالان اين حوزه افراد بي خانمان و آشفته اي هستند که زندان رفتن براي آنها اهميتي ندارد و اين روش زندگي را انتخاب کرده اند که چند ماهي را در زندان و بقيه سال خارج از زندان زندگي مي کنند. در واقع آنها با کلاهبرداري، مصرف مواد مخدر و يا کيف قاپي روز خود را مي گذرانند.

معاون اجتماعي پليس آگاهي تهران بزرگ در پاسخ به اينکه مجازات مجرمان تهيه و توزيع فيلم هاي خصوصي و اماکن خاص مانند استخرها چقدر بازدارنده است ، تاکيد کرد: قانوني بسيار قوي در سال قبل براي برخورد با خريد و فروش فيلم هاي خصوصي که کيان خانواده و حيثيت افراد را در معرض خطر قرار مي دهد تصويب شد. بر اساس اين فانون در صورتي که افرادي مسائل خصوصي مردم را به صورت شبکه اي تکثير و توزيع کنند مجازاتي تا حد اعدام براي آنها پيش بيني شده است که مجازاتي از اين بالاتر وجود ندارد.

سرهنگ غني لو با بيان اينکه مختل کنندگان امنيت رواني جامعه در ارتکاب جرايم جسورتر شده اند ، گفت: در حال حاضر بازدارندگي براي مجرماني که به ارتکاب جرم عادت کرده اند مهم نيست چرا که آنها اين سبک و شيوه را براي زندگيشان انتخاب کرده اند. اگر توليد و توزيع اين سي دي ها به صورت شبکه اي هم انجام نشود ، بازهم مجازات سنگيني دارد.

معاون اجتماعي پليس آگاهي تهران بزرگ با بيان اينکه روزانه فناوريهاي جديدي به بازار عرضه مي شود که سرعت تکثير سي دي ها را بالا مي برد ، تصريح کرد: اينگونه مجرمان به دليل ناآگاهي دچار پس افتادگي فرهنگي هستند به نحوي که تکنولوژي به کشور وارد شده ولي فرهنگ استفاده از آن وارد نشده است.منبع خبر : جام جم

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها