0

آخرین اخبار لیگ برتر در روز چهارشنبه 22-4

 
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 2823
محل سکونت : فارس

پاسخ به: آخرین اخبار لیگ برتر در روز چهارشنبه 22-4
چهارشنبه 22 تیر 1390  1:30 PM

 

هاشميان:بازيکن ليگ دسته دوم تبرئه شد
 

رئيس کميته پزشکي فدراسيون فوتبال نتيجه حکم بدوي پرونده از موارد تخلف آئين نامه دوپينگ اعلام شده از سوي کميسيون بدوي رسيدگي به تخلفات دوپينگ فوتبال را اعلام کرد.


  دکتر احمد هاشميان در گفت‌وگو با سايت فدراسيون فوتبال درخصوص راي حکم بدوي پرونده بازيکن و سرپرست تيم استقلال جنوب تهران حاضر در ليگ دسته دوم گفت: بازيکن و سرپرست تيم استقلال جنوب تهران که متهم به تخلف از ماده ‌٣٢ آئين نامه مبارزه با دوپينگ (امتناع از حضور در اتاق کنترل دوپينگ) بودند، به استناد بند ‌٢ ماده ‌٧٧ از اتهام تخلف تبرئه شدند. هادي نجفي که در مسابقه جهت نمونه گيري در قرعه کشي انتخاب شده بود در دفاعيات خود براي اعضاي کميسيون به اثبات رساند که نام وي به اشتباه در ليست ‌١٨ نفره بازيکنان درج شده و نامبرده در روز مسابقه مذکور جزء ‌١٨ نفره نبوده است. سرپرست تيم نيز با ارائه مستندات و دفاعيات خود اثبات کرد که اين موضوع ازسوي وي غير عمدي بوده و در واقع اين امر اتفاقي رخ داده است.

وي در ادامه بيان کرد: کميسيون بدوي با دقت در مستندات و با استماع اظهارات ‌٧ تن از شاهدان معرفي شده، در مجموع هيچ يک از متهمان پرونده را مقصر تشخيص نداد و حکم تبرئه هادي نجفي-بازيکن تيم استقلال جنوب تهران واسماعيل سرهنگيان سرپرست اين تيم را صادر کرد. ضمن اينکه کميسيون بدوي بر اين اعتقاد است که اين حرکت سرپرست نوعي تخلف انضباطي است که رسيدگي به آن در صلاحيت کميسيون مذکور نبوده و مراتب را جهت رسيدگي واتخاذ تصميم به کميته انضباطي فدراسيون ارجاع خواهد کرد.

هاشميان در ادامه درباره حکم دوم پرونده با توجه به حکم کميسيون بدوي گفت: در حال حاضر انتشار نام باشگاه و بازيکن ممکن نيست. اين بازيکن به يکي از باشگاههاي ليگ دسته اول مربوط بوده که کميسيون بدوي پس از بررسي محتويات پرونده و برگزاري ‌٢ نشست حضوري و شنيدن دفاعيات، تخلف بازيکن را محرز و اين ورزشکار را به دو سال ازحضور در کليه فعاليت‌هاي ورزشي محروم کرد.اين راي از تاريخ ‌٢٢/٤/٩٠ به مدت ‌٣ روز کاري لغايت تا پايان وقت اداري دوشنبه قابل استيناف بوده و در صورت در خواست استيناف، پس از مهلت تعيين شده، مشخصات بازيکن باشگاه مربوطه اعلام خواهد شد.

رئيس کميته پزشکي در پايان گفت: در خصوص يک پرونده ديگر که آن نيز به ليگ دسته اول مربوط مي‌شود کميسيون بدوي در مرحله نهايي رسيدگي است که راي بدوي اين پرونده نيز به زودي اعلام مي‌شود.

 
 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها