0

سرمربي جودوي نيروهاي مسلح: بهترين هاي جهان در برزيل به ميدان مي روند

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

سرمربي جودوي نيروهاي مسلح: بهترين هاي جهان در برزيل به ميدان مي روند
یک شنبه 19 تیر 1390  11:39 PM

تهران - سرمربي تيم جودوي نيروهاي مسلح گفت: بهترين هاي جودوي جهان در المپيك ارتش هاي جهان كه در برزيل برگزاري مي شود، بر روي تاتامي خواهند رفت.
سرمربي جودوي نيروهاي مسلح: بهترين هاي جهان در برزيل به ميدان مي روند

'جعفر علي قادري' عصر يكشنبه در گفت و گو با ايرنا، خاطر نشان كرد: رشته رزمي جودو در سطح جهان يك ورزش نظامي بشمار مي رود و در اين راستا هر دوره المپيك ارتش هاي جهان در سطح فني بالايي برگزار مي شود.


وي افزود: حدود 90 درصد نفرات مطرح جودوي جهان در المپيك ارتش هاي جهان به ميدان مي روند و اميدوارم در اين رقابت مهم به نتايج خوبي دست پيدا كنيم.


قاردي در خصوص شانس ايران براي مدال آوري در برزيل گفت: دوره گذشته در مسابقات تيمي به مدال برنز دست يافته و در انفرادي هم به دو مقام پنجمي رسيديم كه در تلاش هستيم رتبه خود را در تيمي بهبود بخشيده و در انفرادي هم به يك يا دو مدال برسيم.


وي در خصوص نحوه انتخاب نفرات تيم اظهار داشت: مهر ماه سال گذشته مسابقات انتخابي را برگزار كرده و برترين هاي اين پيكارها را به همراه نفرات ملي پوش به اردو فراخوانديم و پنج مرحله اردوي آماده سازي را براي حضور در المپيك ارتش هاي جهان پشت سر گذاشتيم.


قادري ادامه داد: علي معلومات، محمدرضا رودكي و آرش ميراسماعيلي ملي پوشان حاضر در تيم بودند كه پس از اردوي دوم محسن غفار را در وزن منهاي 66 كيلوگرم جايگزين ميراسماعيلي كرديم.


وي اظهار داشت: رودكي، معلومات و غفار از بسيجي هاي ورزشكار هستند و ما آنها را از خودمان جدا نمي دانيم و به غير از آنان دو سرباز و دو جودوكار كادري در تركيب تيم قرار دارند.


قادري با اشاره به اين كه تيم جودوي نيروهاي مسلح سه شنبه هفته جاري راهي برزيل مي شود، گفت: رقابت هاي بخش انفرادي 27 تير ماه و پيكارهاي انفرادي هم 30 تير برگزار مي شود و با توجه به اين كه چند روز زودتر راهي برزيل مي شويم، مشكلي بابت تطبيق شرايط بدن ورزشكاران با آب و هواي كشور ميزبان نداريم.


وي در خصوص رقباي تيم ايران در مسابقات فوق تصريح كرد: تيم هاي آلمان، ايتاليا، برزيل، هلند، چك و روسيه حريفان اصلي ما محسوب مي شوند و اين در حالي است كه ديگر تيم ها نيز داراي تك ستاره هاي مطرحي هستند.


قادري در پايان تركيب تيم جودوي نيروهاي مسلح ايران براي حضور در المپيك ارتش هاي جهان را به شرح زير اعلام كرد:


وزن منهاي 60 كيلوگرم: محمد جواني


وزن منهاي 66 كيلوگرم: محسن غفار


وزن منهاي 73 كيلوگرم: علي معلومات


وزن منهاي 81 كيلوگرم: اميرقاسمي نژاد


وزن منهاي 90 كيلوگرم: مسعود خرابات


وزن منهاي 100 كيلوگرم: مصطفي آهن فروش


وزن به اضافه 100 كيلوگرم: رضا رودكي


سرپرست: محمدتقي عصار


سرمربي: جعفرعلي قادري


داور اعزامي: ناصرقره گوزلو

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها