0

بصيرت و بينش حضرت زهرا(س) مثال‌زدني است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

بصيرت و بينش حضرت زهرا(س) مثال‌زدني است
جمعه 6 خرداد 1390  10:38 PM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه اسدآباد:
بصيرت و بينش حضرت زهرا(س) مثال‌زدني است

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان اسدآباد گفت: بصيرت، بينش و آگاهي حضرت زهرا(س) در جهان اسلام مثال‌زدني است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اسدآباد، به مناسبت هفته بزرگداشت زن در همايش بانوي بصير شهرستان اسدآباد 20 نفر از بانوان فعال در عرصه بسيج، كتاب‌خواني و همكاري در طرح رحمت و توانمندسازي دختران اين شهرستان تجليل شدند.
در اين همايش امام جمعه اسدآباد حضرت فاطمه زهرا(س) را به عنوان الگويي آرماني خواند و افزود: بصيرت، بينش و آگاهي اين بانوي بزرگ در جهان اسلام مثال‌زدني است.
حجت‌الاسلام و المسلمين سيدموسي حسيني‌مجد بانوي دو عالم حضرت زهرا(س) را محور همه خوبي‌ها و خلقت جهان دانست و اظهار داشت: بانوان و زنان جامعه اسلامي بايد به زندگي و معيشت اين بانوي برزگ توجه كنند و آن را الگوي زندگاني خود قرار دهند.
وي با تأكيد بر حفظ جايگاه زن در جامعه اسلامي و حجاب و عفاف تصريح كرد: بانوان بايد با حفظ حجاب و عفت خود در تمام صحنه‌هاي سياسي، اجتماعي و فرهنگي شركت كنند و در سنگر همسر، مادر و دختر بودن حضرت فاطمه(س) را الگو قرار دهند.
امام جمعه اسدآباد با بيان اين‌كه زنان و بانوان در صحنه‌هاي مختلف از جمله دوران هشت سال دفاع مقدس و انقلاب نقش‌آفريني كردند، بيان داشت: تربيت و داشتن فرزند صالح يكي از افتخارات و سرمايه‌هاي والدين است كه نقش مادر در تربيت آن بسيار مؤثر است.
وي خدا محوري، نماز، عبادت، كمك به فقرا و توجه به بندگي را از ويژگي‌ها و خصوصيات حضرت زهرا(س) برشمرد و از زنان خواست خدامحوري و ولايت‌مداري را در زندگي خود داشته باشند.
در پايان اين مراسم از 20 نفر از بانوان در عرصه فرهنگي، بسيج، كتاب‌خواني و طرح رحمت با اهداي لوح سپاس و هدايايي قدرداني شد.
انتهاي پيام/م30

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها