0

كلانتري: تمام ايران شايستگي فجرسپاسي را ديد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

كلانتري: تمام ايران شايستگي فجرسپاسي را ديد
چهارشنبه 4 خرداد 1390  6:58 PM

خبرگزاري فارس: سرمربي فجرسپاسي شيراز گفت: تمام ايران در دو بازي رفت و برگشت پلي‌‌آف فوتبال فجرسپاسي و شايستگي‌هاي فجري‌ها را به خوبي ديدند.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، فجرسپاسي پس از گذراندن يك فصل پر فراز و نشيب سرانجام به رقابت‌هاي ليگ برتر صعود كرد.
به همين بهانه خبرنگار خبرگزاري فارس گفت و گويي را با علي كلانتري، سرمربي فجرسپاسي انجام داديم كه متن آن را در زير مي‌خوانيد:

* خداوند به داوران رحم كرد
با مشكلاتي كه در بازي شب گذشته طرفداران آلومينيوم به وجود آورند مشكل خاصي براي بازيكنان و كادر فني به وجود نيامد اما چند تماشاگران‌ فجر كه به بندرعباس آمده بودند، همراه با راننده اتوبوس تيم به شدت مصدوم شدند، ضمن اينكه شيشه‌هاي اتوبوس توسط بندري‌ها شكسته شد.
خداوند به داوران رحم كرد و به خصوص به كمك داور دوم مسابقه كه دقيقا روبروي جايگاهي بود كه از آنجا سنگ‌ها وارد زمين مي‌شد. سنگ‌هاي زيادي وارد زمين شد و به همين دليل محسن قهرماني بازي را نيمه تمام اعلام كرد تا بلايي سر كسي نيايد.

* اتفاقات ورزشگاه تختي بندرعباس جاي تأسف دارد
در نيمه اول هم ابتدا سيروس سنگچولي با سنگ مصدوم شد و اتفاقات ديگري در ورزشگاه تختي بندرعباس افتاد كه واقعاً جاي تأسف دارد.
در بازي برگشت كه در شيراز برگزار شد، به هيچ وجه چنين مسائلي با حضور 30 هزار تماشاگر رخ نداد و اين در حالي بود كه تنها 5 هزار تماشاگر شب گذشته در ورزشگاه بندرعباس حضور داشتند.

* بگوويچ اصرار داشت بازي زودتر تمام شود
خداراشكر مي‌كنم كه بازي برگشت به گونه‌اي پيش رفت كه انتظارش را داشتم. پيش‌بيني مي‌كردم كه الومينيومي‌ها چون 2 گل مي‌خواهند، انتحاري بازي كنند. آنها مي‌خواستند با فشار بي امان به هدف برسند كه ما در مقابل از نقاط ضعف حريف استفاده كرديم.
تمام تدابيري كه كادر فني انديشيده بود در اين بازي محقق شد. از فاصله ايجاد شده بين خط دفاع و حمله به خوبي استفاده كرديم و به 4 گل رسيديم و اين در حالي بود كه مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري را هم به ثمر برسانيم.
از مدافعان تيم هم راضي هستم كه توانستند طي 2 بازي رفت و برگشت به خوبي مهاجمان حريف را كنترل كنند تا بدون گل خورده در دو بازي رفت و برگشت پلي‌آف به ليگ برتر برسيم. به نظرم در 10 دقيقه باقي مانده هم اگر بازي متوقف نمي‌شد بازهم به گل مي‌رسيديم، چراكه باتوجه به شرايط بازي و ورزشگاه خود بگوويچ هم اصرار داشت تا بازي به پايان برسد.

* تماشاگران بعد از گل دوم فجر تحريك شدند
از بعد از گل دوم تماشاگران بندري نسبت به آلومينيوم اعتراض كردند و روحيه بازيكنان حريف با اين كار كاهش پيدا كرد و در تمام ابعاد شرايط بازي در كنترل فجرسپاسي قرار گرفت.
با اين شرايط تا دروازه حريف راحت پيش رفته و مي‌توانستيم به راحتي به گل برسيم. اين پيروزي و صعود به ليگ برتر را به مردم شيراز تبريك مي‌گويم.

* شيرازي‌هاي اصيل در بازي رفت مشكلي ايجاد نكردند
در مورد بازي استقلال و فجرسپاسي كه در دهه 70 نيمه كاره باقي ماند بايد عنوان كنم كه در ديدارهايي كه يك پاي آن استقلال و پرسپوليس هستند از شهرهاي اطراف تماشاگران زيادي براي تشويق اين دو تيم به ورزشگاه مي‌‌آيند كه اين موضوع باعث رخ دادن اتفاقاتي مي‌شود. اما شيرازي اصيل كه هفته گذشته در بازي رفت پلي‌‌‌آف به ورزشگاه آمد، كوچكترين مشكلي را به وجود نياورد.
هفته گذشته از شهرهاي اطراف مانند آباده و فسا و ... هم به ورزشگاه آمده بودند و مشاهده كرديد كه آنها فقط فجرسپاسي را تشويق كردند.

* مشكلات مالي زيادي داشتيم
از آقاي جعفري كه با حمايت از من اعلام كرده است در ليگ برتر هم سرمربي فجرسپاسي هستم، تشكر مي‌كنم. جعفري زحمات زيادي را در فصل گذشته براي تيم متحمل شد و توانست تيم را به خوبي جمع كند.
ما امسال مشكلات مالي زيادي داشتيم اما براي فصل آينده بايد براي تأمين منابع مالي برنامه ريزي جديدي كرد و اميدوارم در اين مورد حمايت‌هاي بيشتري از فجرسپاسي شود. مديرعامل باشگاه در اين مورد پيگير است.

* آرزو دارم در ليگ برتر سرمربي فجرسپاسي باشم
براي فصل آينده رقابت‌هاي ليگ برتر آرزو دارم در خدمت فجرسپاسي باشم. براي سال آينده نيز روي جوانان‌مان حساب ويژه‌اي باز كرده و 80 درصد تيم را حفظ مي‌كنيم. براي فصل آينده قصد تقويت تيم در چند پست را داريم، اما به بازيكنانم قبل از پلي‌‌‌آف سفارش كردم تا خود را به فوتبال ايران نشان دهند. اين موضوع در دو بازي رفت و برگشت به خوبي نشان داده شد و تمام ايران در اين دو بازي، فوتبال فجرسپاسي و شايستگي‌هاي فجري‌ها را به خوبي ديدند.
تمام مردم ايران سطح واقعي فوتبال فجر را ديدند و مطمئنم از فوتبال ما خوششان آمد. بازيكنان ناشناس فجر شناخته شدند و اين بازيكنان براي كسب تجربه بيشتر بايد به ليگ برتر نگاه ويژه‌اي داشته باشند.

* اگر در ليگ برتر امسال بوديم هشتم مي‌شديم
مگر فرق ليگ دسته اول با ليگ برتر چه اندازه است؟ ليگ برتر خيلي آسان تر از ليگ دسته اول است و اگر همين تيم فجرسپاسي در ليگ برتر امسال شركت مي‌كرد هشتم يا نهم مي‌شديم.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها