0

تراكتور سازي بهترين تيم ليگ دهم بود

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

تراكتور سازي بهترين تيم ليگ دهم بود
شنبه 31 اردیبهشت 1390  4:20 PM

آبادان - سرمربي تيم فوتبال تراكتور سازي تبريز پس از پيروزي بر صنعت نفت در آبادان گفت: با توجه به كم و كاستي هايي كه داشتيم تيم تراكتور سازي بهترين تيم ليگ دهم بود.
تراكتور سازي بهترين تيم ليگ دهم بود

'فراز كمالوند' صبح شنبه در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا افزود: تراكتور سازي تبريز در اين فصل بودجه لازم را نداشت و با توجه به كم و كاستي هاي زياد اين تيم به نظر من بهترين تيم ليگ دهم بود.


وي اظهار داشت: تيم ما در چند بازي آخر دچار حوادثي شد كه اگر اين حوادث نبود براحتي سهميه آسيا را كسب مي كرد.


وي گفت: هفته گذشته قراردادم را با تراكتور سازي تبريز تمديد كردم اما اگر خواسته هاي كادر فني عملي نشود اين قرارداد فسخ خواهد شد.


كمالوند افزود: تبريز لياقت كسب سهميه آسيا را دارد زيرا در اين شهر همه چيز هست بجز بودجه لازم براي كسب سهميه آسيا كه اين مكشل هم برطرف خواهد شد.


سرمربي تيم تراكتور سازي در خصوص بازي تيمش برابر نفت آبادان گفت: دو تيم بازي قابل قبولي انجام دادند اما تيم ما با استرسي كه داشت از تيم نفت ضعيف تر بازي كرد.


وي اظهار داشت: تيم نفت با حمايت هوادارنش بازي را در دست داشت اما از موقعيت هايش استفاده نكرد.


كمالوند ادامه داد: فوتبال آبادان با بها دادن به جوانانش باز هم به قطب اصلي فوتبال ايران تبديل خواهد شد و با اين هواداران موفقيت كمترين چيز براي صنعت نفت است.


وي گفت: از هواداران آباداني كه از اين بازي بخوبي ميزباني كردند نهايت تشكر را داريم.


كمالوند در جواب يكي از خبرنگاران آباداني كه خواستار اعلام اصليت اين مربي شده بود گفت: بنده اصليت آباداني دارم زيرا پدر و مادرم آباداني هستند و آرزو دارم روزي در آبادان مربيگري كنم.


وي در پايان از بازيكنان تيمش تشكر و قدرداني كرد و افزود: بازيكنان تيم در اين فصل تلاش زيادي داشتند و اگر اشتباهات داوري و بعضي موارد نبود اكنون ما سهميه آسيا را كسب كرده بوديم.


تيم فوتبال تراكتور سازي تبريز در هفته پاياني ليگ برتر در آبادان با نتيجه سه بر يك نفت آبادان را شكست داد و با 57 امتياز در رده پنجم قرار گرفت

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها