0

واحد خرم آباد، میزبان اولین دوره مسابقات سازه های ماکارونی

 
ararar
ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی

واحد خرم آباد، میزبان اولین دوره مسابقات سازه های ماکارونی
شنبه 31 اردیبهشت 1390  3:14 PM

 

 

 

آنا: اولین دوره مسابقات سازه های ماکارونی استان لرستان به همت پژوهشکده علمی بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه واحد برگزار شد .
به گزارش آنا، دبیر اجرایی این مسابقات هدف از برگزاری مسابقات سازه های ماکارونی را آشنایی با سازه های ماکارونی، طریقه ساخت ماکارونی، شکوفایی خلاقیت دانشجویان و آماده سازی آنان جهت شرکت در مسابقات کشوری عنوان کرد.
مهدی سپهوندی گفت: در این مسابقات 18 تیم ازدانشگاههای لرستان، پیام نور، سما و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با 30 سازه هدفمند شرکت کردند.
گفتنی است در پایان تیم رها 1 از واحد خرم آباد با تحمل وزن 28کیلوگرم در1دقیقه و30ثانیه اول شد و تیم های گلدن گیت با تحمل وزن25کیلوگرم در46ثانیه و رهای3 با تحمل وزن 25 کیلوگرم در19ثانیه از واحد خرم آباد به ترتیب دوم و سوم شدند.

**آنا: سخنرانی علمی با عنوان احکام رضاع و حضانت در قرآن کریم و تطبیق آن با مقررات قانونی مدنی ایران در سالن آمفی تئاتر دانشکده حقوق برگزار شد .
در این سخنرانی که با شرکت دانشجویان حقوق و علوم قضایی و به همت اداره پژوهش دانشکده حقوق برگزار گردید دکتر ابراهیم موسوی عضو هیئت علمی واحد خرم آباد به بیان آیاتی از قرآن کریم که پیرامون احکام رضاع و حضانت عنوان شده است پرداخت ./110

09:53:29 1390/02/31

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها