0

دیدار مسوولان واحد زاهدشهر با امام جمعه

 
ararar
ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی

دیدار مسوولان واحد زاهدشهر با امام جمعه
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390  1:45 PM

 

 

دیدار مسوولان واحد زاهدشهر با امام جمعه

 

آنا: به منظور قدرانی از همکاری های صمیمانه امام جمعه زاهدشهر با این واحد دانشگاهی ، هیات رئیسه ، نمایندگان تشکل های سیاسی اسلامی اساتید و دانشجویان واحد زاهدشهر با ه امام جمعه زاهدشهر دیدار نمودند .
حجه الاسلام مهدی زاده با بيان اينكه روحيه انقلاب خواهي در اقصي نقاط جهان هر روز بيشتر مي شود، گفت: امام خميني(ره) با پشتوانه عظيم مردمي يكي از رژيم هاي وابسته به بيگانگان را ساقط و در ساليان عمر پربركت خود انقلاب را هدايت كردند و پس از ايشان نيز مقام معظم رهبري با هوشياري و درايت خود كشور را در مسير ارزشهاي انقلاب اسلامي هدايت نموده كه اين انقلاب در حال حاضر به عنوان الگو و اسوه براي بيداري ملل جهان تبديل شده است.
وي دستاوردهاي انقلاب اسلامي را مرهون روشنگري ها و فداكاري هاي امام خميني(ره)، خون شهدا و درايت و تيزبيني مقام معظم رهبري و پشتيباني هاي مردم از نظام مقدس جمهوري اسلامي عنوان كرد و افزود: تبعيت مطلق از مقام معظم رهبري تضمين كننده توسعه همه جانبه كشور است و اين مسير است كه كشور را به بالندگي و توسعه كامل مي رساند.
امام جمعه زاهدشهر با بيان اينكه گسترش روحيه عدالت خواهي در بين مردم و مسئولان نظام، محروميت زدايي از شهرهاي مختلف كشور، مردم سالاري ديني، خودكفايي، الگو شدن جمهوري اسلامي در مقاومت و استكبارستيزي ازجمله دستاوردهاي مهم و كليدي انقلاب است.
وی با اشاره به تاثيرات مثبت دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدشهر در اين منطقه محروم و برخورداري همه اقشار جامعه از امكان ادامه تحصيل در محل زندگي خود، از دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان يكي از بركات اين انقلاب ياد كرد.
مهندس محمدرضا دالوند معاون اداری و مالی واحد زاهدشهر نیز ضمن تقدیر از همکاری های صمیمانه همه مسولان منطقه و زاهدشهر مخصوصا امام جمعه با این واحد دانشگاهی ، رشد و توسعه روز افزون و کسب موفقیت های چشمگیر دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه های مختلف ملی و بین المللی را مرهون کمک مادی و معنوی معمار کبیر انقلاب و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و با اهداء لوح سپاس روز استاد و هدیه دانشگاهیان واحد زاهدشهر ازاین استاد حوزه و دانشگاه تقدیر بعمل آورد./110

08:30:04 1390/02/29

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها