0

احداث 55 باب مسكن محرومين در گرمي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

احداث 55 باب مسكن محرومين در گرمي
شنبه 24 اردیبهشت 1390  11:21 PM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس كميته امداد گرمي خبر داد:
احداث 55 باب مسكن محرومين در گرمي

خبرگزاري فارس: رئيس كميته امداد امام خميني (ره) گرمي گفت: در سال جاري 55 باب مسكن محرومين در شهرستان گرمي احداث مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، صمد كريمي پيش از ظهر امروز در ديدار با خانواده‌هاي تحت پوشش اين شهرستان در سالن ورزشي گرمي اظهار داشت: تعداد مسكن احداث شده، تعمير و بازسازي شده براي محرومين در سال جاري 55 باب است كه براي اين ميزان مسكن محرومين بالغ بر 120 ميليون تومان نيز در همين راستا هزينه شده است.
وي خاطرنشان كرد: در سال جاري بالغ بر يك ميليارد و800 ميليون تومان با عناوين مختلف از قبيل كمك هزينه جهيزيه، كمك درمان، احداث مسكن محرومين، پرداخت نقدي مستمري بگيران و... به خانواده‌هاي زير پوشش كميته امداد هزينه شده است.
رئيس كميته امداد گرمي از پرداخت 143 ميليون تومان با عنوان كمك هزينه و هديه ازدواج به 292 نوعروس زير پوشش اين كميته خبر داد.
كريمي در ادامه تصريح كرد: هم اكنون 12 واحد مسكن محرومين اين نهاد در قالب چهار بلوك سه طبقه در شهرك وليعصر گرمي مغان در حال احداث است.
وي اعتبار اوليه اين پروژه‌ها را يك ميليارد و 200 ميليون ريال ذكر كرد و گفت: با توجه به پيشرفت مناسب و نظارت فني و مستمر كارشناسان عمران اين كميته پيش‌بيني مي‌شود واحدهاي مذكور در هفته دولت امسال تكميل و به بهره‌برداري برسد.
رئيس كميته امداد شهرستان گرمي تعداد جمعيت زيرپوشش كميته امداد امام گرمي را 9 هزار نفر در قالب 2 هزار و 800 خانوار برشمرد و اذعان داشت: در سا‌ل‌هاي گذشته نيز ده‌ها واحد مسكوني محرومين تكميل شده و به طور رايگان به خانوارهاي واجد شرايط تحت حمايت اهدا شده است.
انتهاي پيام/ن20

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها