0

نيم‌درصد از درآمد تراكم شهرداري به آتش‌نشاني اختصاص مي‌يابد

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

نيم‌درصد از درآمد تراكم شهرداري به آتش‌نشاني اختصاص مي‌يابد
جمعه 16 اردیبهشت 1390  12:03 PM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
نايب رئيس شوراي شهر اصفهان:
نيم‌درصد از درآمد تراكم شهرداري به آتش‌نشاني اختصاص مي‌يابد

خبرگزاري فارس: نايب رئيس شوراي اسلامي شهر اصفهان با اشاره به اينكه لايحه اختصاص نيم‌درصد از درآمد تراكم شهرداري به آتش‌نشاني در فرمانداري رد شد، گفت: با اصلاحاتي در لايحه، اين مصوبه را اجرايي مي‌كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، كريم داودي در بازديد از سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري اصفهان با بيان اينكه آموزش شهروندان در خصوص مباحث ايمني و آشنايي با حرفه آتش‌نشاني از اهميت بالايي برخوردار است، تاكيد كرد: هميشه فرهنگ‌سازي و افزايش آگاهي مردم در تمام‌ مباحث كم‌هزينه و مثمر‌ثمر بوده، لذا بايد سازمان آتش‌نشاني با همكاري كميته فرهنگ شهروندي، در جهت ارتقاي آگاهي شهروندان در خصوص مسائل ايمني اقدامات لازم را انجام دهد.


وي افزود: با فرهنگ‌سازي مي‌توان تا ميزان قابل توجهي از وقوع حوادث جلوگيري كرد و اين امر به نفع شهروندان و نيروهاي آتش‌نشاني است.


نايب رئيس شوراي اسلامي شهر اصفهان تعداد ايستگاه‌آتش‌نشاني شهر را كافي ندانست و خواستار افزايش آنها براي خدمت‌رساني و پوشش به موقع حوادث در سريع‌ترين زمان شد.


وي با اشاره به اينكه سال گذشته شوراي شهر لايحه‌اي را در ارتباط با اختصاص نيم‌درصد از درآمد تراكم شهرداري براي خريد تجهيزات سازمان آتش‌نشاني را به تصويب رساند، تصريح كرد: اين لايحه در فرمانداري پذيرفته نشد كه در نظر داريم با توجه به نياز سازمان آتش‌نشاني به اين بودجه، دوباره اين مصوبه را با اصلاحاتي اجرايي كنيم.


داودي ادامه داد: با اختصاص نيم‌درصد از عوارض تراكم ساختمان، يك ميليارد تومان بودجه به اين سازمان اضافه مي‌شود كه به طور حتم اين رقم، كمك شاياني براي تجهيز و به روز كردن وسايل و امكانات آتش‌نشاني اين سازمان است.

    حمید.bmp

 

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها