0

ارتش سوريه به طور تدريجي از شهر درعا خارج مي شود

 
hamed1368104
hamed1368104
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3294
محل سکونت : بوشهر

ارتش سوريه به طور تدريجي از شهر درعا خارج مي شود
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390  8:18 PM

 
 
ارتش سوريه به طور تدريجي از شهر درعا خارج مي شود
دمشق – يك منبع نظامي سوريه روز پنجشنبه اعلام كرد: يگان هاي ارتش سوريه به طور تدريجي از شهر ' درعا ' در جنوب اين كشور و در نزديكي مرز اردن خارج مي شوند.

به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري سوريه (سانا)، اين منبع نظامي سوريه تصريح كرد: يگان هاي ارتش سوريه بنا به درخواست مردم درعا براي برقراري امنيت و ثبات وارد درعا شده و گروه هاي مسلح تروريستي را تحت تعقيب قرار دادند و شمار زياي از آنها را كشته و مابقي را دستگير كردند.


وي افزود: ماموريت برقراري امنيت و دستگيري عناصر تروريستي و تحويل آنان به دادگاه ، آثار مثبتي بر روحيه مردم داشت و موجب اطمينان آنان نسبت به وجود امنيت شد و زندگي در اين شهر به طور تدريجي به حالت طبيعي خود بازگشت.


سانا در گزارش ديگري اعلام كرد : شماري از جوانان و نوجوانان سوري به پاس اقدامات ارتش در روزهاي گذشته براي اعاده امنيت در شهر درعا و ساير مناطق اين كشور ، دسته هاي گل و هديه به نيروهاي ارتش سوري تقديم كرده و به آنان 'خسته نباشيد' گفتند.


در اين ارتباط يكصد نفر از جوانان سوريه از استان هاي اين كشور با حضور در مقر ستاد كل ارتش و نيروهاي مسلح در دمشق ، حمايت معنوي خود را از فداكاري هاي نيروهاي ارتش در مبارزه در راه وطن و با عناصر تروريست اعلام كردند.


سوريه اخيرا شاهد تظاهرات در برخي شهرها مانند دمشق ، لاذقيه، حمص و درعا به ويژه در روزهاي جمعه و پس از برگزاري نماز جمعه است.


استان درعا مركز آغاز ناآرامي ها در سوريه و كشتن نيروهاي امنيتي و نظامي از اواخر اسفند ماه سال گذشته تاكنون است.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها