0

سايت تيراندازي اهداف پروازي ساري افتتاح نشد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

سايت تيراندازي اهداف پروازي ساري افتتاح نشد
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390  2:15 PM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
به دليل اختلاف بين سرمايه‌گذار و هيئت تيراندازي؛
سايت تيراندازي اهداف پروازي ساري افتتاح نشد

خبرگزاري فارس: با توجه به آماده بودن سايت تيراندازي اهداف پروازي در ساري اين سايت به دليل اختلاف بين سرمايه‌گذار و هيئت تيراندازي هنوز افتتاح نشده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از ساري اختلاف بين يكي از سرمايه‌گذاران ساري و هيئت تيراندازي استان سبب شده كه نخستين سايت بزرگ اهداف پروازي در ساري مورد بهره‌برداري قرار نگيرد.
سايت بزرگ اهداف پروازي ساري كه در پلاژ وزارت اقتصاد و دارايي قرار دارد شامل مساحتي نزديك به 10 هزار متر مربع است كه بر اساس قوانين جديد فدراسيون احداث شده و يكي از سايت‌هاي استاندارد كشور است.
با توجه به توريستي بودن سواحل فرح‌آباد اين سايت مي‌تواند مكان مناسبي براي گردشگران و مسافران و علاقه‌مندان رشته تيراندازي اهداف پروازي استان و شهرستان ساري باشد.
رئيس هيئت تيراندازي مازندران درباره علت عدم افتتاح اين سايت به خبرنگار فارس در ساري گفت: براي انجام پروژه بزرگ سايت اهداف پروازي در ساري زحمات و تلاش‌هاي بسياري صورت گرفت كه به دليل مشكلاتي كه رخ داده هنوز موفق به افتتاح اين سايت نشده‌ايم.
علي اكبر رجبي افزود: در ابتداي پروژه، قراردادي بين سرمايه‌گذار و هيئت استان مبني بر همكاري دوجانبه و متقابل امضا شد كه پس از پايان پروژه به طور ناگهاني سرمايه‌گذار بر اساس قراردادش عمل نكرد.
وي با اشاره به اينكه قرار بود پس از اتمام پروژه درآمد حاصله بين سرمايه‌گذار و هيئت تقسيم شود، اظهار داشت: اداره سايت نيز قرار بود بر عهده هيئت تيراندازي استان باشد كه در ادامه فعاليت با عدم همكاري اسپانسر مواجه شديم.
رئيس هيئت تيراندازي استان مازندران در ادامه درباره اختلافات به ‌وجود آمده گفت: در چند نوبت در هيئت و دفتر كار سرمايه‌گذار جلساتي برگزار شد كه در ابتداي جلسات سرمايه‌گذار بر عدم همكاري اصرار مي‌كرد كه پس از انجام برگزاري چند جلسه اميدواري از اين بابت بيشتر شد و اسپانسر قانع شد كه هر طوري كه هيئت تصميم گرفت و بر اساس قرارداد طرفين به توافق‌هاي خود عمل كنند.
رجبي در پايان گفت: با توافق‌هاي به عمل آمده در هفته‌هاي آينده با حضور نماينده فدراسيون تيراندازي، نماينده وزارت اقتصاد و دارايي و مديركل تربيت بدني استان افتتاح مي‌شود.
انتهاي پيام/ل30/ك

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها