0

بيانيه سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور به مناسبت روز پرستار

 
labeik_ya_khameneei
labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1819
محل سکونت : آذربایجان غربی

بيانيه سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور به مناسبت روز پرستار
جمعه 19 فروردین 1390  10:31 AM

 

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: بهداشت و درمان

 

سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور به مناسبت روز پرستار بيانيه‌اي صادر و تاكيد كرد: بر همه مسئولان عرصه تقنين واجراء فرض است که با عزمي جدي‌تر خواسته‌هاي به حق پرستاران را که سال‌هاست در فراز و فرودهاي اداري بي جواب مانده و يا در حد انتظار عملي نشده، به مرحله اجابت برسانند و بي عدالتي مزمن در اين حوزه را در تخصيص درآمدها و عوايد رفع كنند که اين مهم نيز با توجه شرايط موجود، اراده اي جهادگونه راطلب مي‌کند، بي‌شک در اين مسير اجراي کامل بخش سلامت در برنامه پنجم توسعه گامي اثر بخش در اجراي عدالت خواهد بود.

به گزارش سرويس بهداشت و درمان ايسنا، در اين بيانيه آمده است:‌ « سلام بر بزرگ پرستار تاريخ ، حضرت زينب کبري (س) که روز پرستارمقارن با ميلاد خجسته آن بانوي شکيبا وصبور است و سلام و درود بر دست هاي کوشا و چشم هاي شب زنده داري که تسکين بخش آلام دردمندان و بي تاب خدمت به بيماران و مددجويان است و يقينا در بين حرفه‌ها و خدمت ها، حرفه مقدس پرستاري بيش از همه واژه صبر و شکيبايي رادر ذهن ها مجسم مي کند.

پرستاران عالم و صاحب تجربه کشور به عنوان پيش قراولان عرصه درمان در سطوح مختلف حوزه سلامت، هميشه بار سنگين خدمت رساني را بر دوش داشته و ملت بزرگ ايران خاطره مجاهدت هاي مومنانه و گمنام اين عزيزان را در مقاطع درخشاني همچون دفاع مقدس از ياد نخواهند برد.

اينک در آستانه روز پرستار بر همه مسئولان عرصه تقنين واجراء فرض است که با عزمي جدي‌تر خواسته‌هاي به حق پرستاران را که سال‌هاست در فراز و فرودهاي اداري بي جواب مانده و يا در حد انتظار عملي نشده، به مرحله اجابت برسانند و بي عدالتي مزمن در اين حوزه را در تخصيص درآمدها وعوايد رفع نمايند که اين مهم نيز با توجه شرايط موجود، اراده اي جهادگونه راطلب مي‌کند، بي شک در اين مسير اجراي کامل بخش سلامت در برنامه پنجم توسعه گامي اثر بخش در اجراي عدالت خواهد بود.

سازمان بسيج جامعه پزشکي ضمن تبريک روز پرستار به همه سپيدجامه‌گان تلاشگر و عالمان و عاملان بي ادعا عرصه سلامت اعلام مي کند، اين سازمان به عنوان نهادي مردمي همچون گذشته با مشارکت همه اقشار حوزه سلامت به ويژه پرستاران، آماده خدمت رساني هرچه بيشتر به نيازمندان و مددجويان در جاي جاي ايران زمين و جهان اسلام مي باشد. »

انتهاي پيام

 

حسین  منی و انا من حسین

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها