0

قنبري: ماندن استيل‌‌آذين در ليگ برتر به سود فوتبال ايران است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

قنبري: ماندن استيل‌‌آذين در ليگ برتر به سود فوتبال ايران است
یک شنبه 29 اسفند 1389  11:48 PM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
غيبت قلعه‌نويي در نشست خبري و حضور مربي در جمع خبرنگاران
قنبري: ماندن استيل‌‌آذين در ليگ برتر به سود فوتبال ايران است

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال سپاهان گفت: اگر استيل‌آذين در ليگ برتر بماند، اين شرايط به سود فوتبال ايران خواهد بود.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ كريم قنبري پس از پيروزي 2 بر يك سپاهان مقابل استيل آذين در هفته بيست‌ و هفتم رقابت‌هاي ليگ برتر در جمع خبرنگاران در مورد اين ديدار گفت: بازيكنان سپاهان از لحاظ بدني خسته بودند ضمن اينكه امروز نيز بازي سنگيني به نمايش گذاشته شد و اگر مي‌خواستيم در نيمه اول بازيكنانمان را تعويض كنيم، بايد 5 بازيكن را تعويض مي‌كرديم.وي ادامه داد: خوشبختانه در نيمه دوم بازيكنان به شرايط اصلي بازگشتند و توانستيم با دست پر از ميدان خارج شويم.


قنبري در مورد ادامه رقابت‌هاي ليگ گفت:‌شرايط سخت است چرا كه 4 يا 5 تيم در حال حاضر در كورس قهرماني هستند و ما نيز براي رسيدن به اين عنوان هيچ تيمي را دست‌كم نمي‌گيريم.


وي افزود: فشردگي بازي‌ها به خصوص براي تيم‌هايي كه در آسيا بازي دارند، كار را دشوار مي‌كنند اما اميدوارم با جابجايي‌هايي كه در بين بازيكنان انجام مي‌دهيم بتوانيم به روند خوب خودمان ادامه دهيم.مربي سپاهان يادآور شد: استيل‌آذين نفرات خوبي دارد و اميدوارم با محمود ياوري كه تجربيات بالايي برخوردار است، اين تيم در ليگ برتر باقي بماند چرا كه بقاي استيل‌ آذين در ليگ برتر به سود فوتبال ايران است.


قنبري در پايان در مورد غيبت امير قلعه‌نويي سرمربي سپاهان در نشست خبري گفت: قلعه‌نويي به دليل كسالتي كه داشت در اين نشست غيبت كرده و اين وظيفه را به من محول كرده است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها