0

تخريب ميدان لوءلوء بحرين صفحه سياه جنايات آل‌خليفه را پاك نخواهد كرد

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

تخريب ميدان لوءلوء بحرين صفحه سياه جنايات آل‌خليفه را پاك نخواهد كرد
شنبه 28 اسفند 1389  11:40 AM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس:
تخريب ميدان لوءلوء بحرين صفحه سياه جنايات آل‌خليفه را پاك نخواهد كرد

خبرگزاري فارس: رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس گفت: تخريب ميدان لوءلوء بحرين صفحه سياه جنايات آل‌سعود و آل‌خليفه را پاك نخواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهواز سردار ميرمحمد باقرزاده در جمع اعضاي كاروان‌هاي راهيان نور در اهواز گفت: تخريب ميدان لوءلوء بحرين صفحه سياه جنايات آل‌سعود و آل‌خليفه را پاك نخواهد كرد.
وي اظهار داشت: انقلاب اسلامي مردم بحرين ريشه در اعتقادات راسخ و عشق الهي آنان به قرآن و مكتب اهل البيت عليهم‌السلام دارد نه ريشه در مشتي خاك و آهن لذا تخريب همه شهر منامه نيز نمي‌تواند در ايمان راسخ آنان به ضرورت دفاع در برابر متجاوزين خارجي و سرنگوني آل‌خليفه تاثيري بگذارد.
رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس با انتقاد از سكوت مجامع حقوق بشري در برابر جنايات آل‌خليفه و آل‌سعود از كميته بين‌المللي صليب سرخ خواست در مورد رسيدگي به مجروحان حوادث اخير بحرين تيم‌هاي امدادي ويژه‌اي را به اين كشور اعزام نمايد.
وي از ديده‌بان حقوق بشر خواست به وظايف خود در مورد آنچه كه به عنوان حافظ حقوق بشر مدعي هستند عمل نمايد.
باقرزاده اظهار اميدواري كرد به زودي با عبور سرافرازانه و پيروزمندانه ملت مسلمان بحرين از آزمايشات اخير، مهندسان و معماران ايراني نماد شهيدان بحرين را در ميدان لوءلوء بحرين طراحي و به مردم مسلمان و غيور اين كشور هديه نمايند.
انتهاي پيام/ك30

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها