0

استكبار جهاني چنين بيداري در امت اسلام را در خواب هم نمي‌ديد

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

استكبار جهاني چنين بيداري در امت اسلام را در خواب هم نمي‌ديد
جمعه 27 اسفند 1389  5:48 PM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه موقت اهواز:
استكبار جهاني چنين بيداري در امت اسلام را در خواب هم نمي‌ديد

خبرگزاري فارس: امام جمعه موقت اهواز با اشاره به بيداري امت‌هاي اسلامي در منطقه گفت: استكبار جهاني حتي در خواب هم چنين بيداري را در امت اسلامي نمي‌ديد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهواز، آيت‌الله محسن حيدري ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه اهواز اظهار داشت: بيداري اسلامي در كشورهاي مسلمان بسيار پربركت و فوق العاده است و استكبار جهاني اين تحولات را روزي در خواب هم تصور نمي‌كرد.


وي افزود: علت فروپاشي حكومت‌هاي ظالم و بيداري اسلامي در كشورهاي مسلمان نابه كاري و جفا كاري حكام عرب در اين كشورها است.


مسئول بعثه مقام معظم رهبري ادامه داد: بيداري اسلامي در كشورهاي عربي به علت رسيدن پيام بزرگ و جهان شمول حضرت امام خميني(ره) به گوش آزادي خواهان و مسلمانان جهان است.


حيدري در پايان سخنان خود با بيان اين كه خاورميانه اسلامي با محوريت اسلام ناب محمدي در حال تحقق است، اذعان داشت: لشكركشي آل سعود به بحرين نزد جوامع بين المللي كاملا محكوم است و براي جهانيان به اثبات رسيد كه رژيم آل سعود جنايتكارترين رژيم تاريخ معاصر است؛ بر اين اساس كشورهاي مسلمان همبستگي و حمايت همه جانبه خود را از كشور بحرين اعلام مي‌كنند.


استاد عالي حوزه علميه خوزستان در بخش ديگري از سخنان خود به پيشرفت‌هاي جمهوري اسلامي ايران در سال89 در عرصه‌هاي مختلف اشاره و تصريح كرد: موفقيت در عرصه‌هاي مختلف علمي، سياسي، فناوري و تكنولوژي، هسته، ماهواره‌اي، دانشگاهي و حوزوي به دست جوانان اين مرز و بوم بسيار بزرگ و تكان دهنده براي جهانيان بود.


امام جمعه موقت اهواز، در ادامه سخنان خود خاطرنشان كرد: اجراي طرح هدفمندي يارانه‌ها از سوي دولت دهم در سال 89 يكي از بزرگ‌ترين و بالاترين پيشرفت‌هاي جمهوري اسلامي ايران در عرصه اقتصادي است.


عضو مجلس خبرگان رهبري، اضافه كرد: تغييرات در مجلس خبرگان رهبري با درآيت و تدبير علما و بزرگان اين مجلس در جوي آرام و عالي و دوري از فتنه و توطئه دشمنان نظام اسلامي ايران برگزار شد؛ از اين رو شانتاژهاي خبري رسانه‌هاي وابسته استكبار جهاني نابود و به زباله دان تاريخ پيوست.

    حمید.bmp

 

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها