0

مردم بوشهر در سواحل نيلگون خليج‌فارس تحصن مي‌كنند

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

مردم بوشهر در سواحل نيلگون خليج‌فارس تحصن مي‌كنند
جمعه 27 اسفند 1389  11:31 AM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
به منظور دفاع از مردم مظلوم بحرين؛
مردم بوشهر در سواحل نيلگون خليج‌فارس تحصن مي‌كنند

خبرگزاري فارس: مردم ولايتمدار و مومن استان بوشهر عصر امروز به دفاع از انقلاب ملت مظلوم بحرين در يك اقدام خودجوش در سواحل نيلگون خليج‌فارس تحصن و تجمع مي‌‌كنند.

يكي از مسئولان برگزاري اين تحصن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: از امروز به مدت چهار روز تجمع بزرگ مردم بوشهر با عنوان دفاع از آرمان‌هاي مردم بحرين در مقابله با محكوم كردن نسل‌كشي سعودي‌ها و اماراتي‌ها در بحرين برگزار مي‌شود.


كامران امامي افزود: هدف از اين حركت استشهادي آمادگي براي حمايت و كمك به مردم بحرين و تبعيت از فرماندهي كل قواست.


وي يادآور شد: در اين تجمع از تمام تشكل‌ها و گروه‌هاي مختلف دعوت شده و در اين اقدام مهم حضور دارند.


مسئول برگزاري تجمع مردم بوشهر به دفاع از مردم بحرين يادآور شد: اطلاع‌رساني لازم در اين زمينه انجام شده و در طول چهار روز افرادي همچون حجت‌الاسلام رسايي، سعيد قاسمي و نادر طالب‌زاده در جمع مردم بوشهر سخنراني مي‌كنند.


امامي با بيان اينكه مكان اين تجمع ساحل خليج‌فارس روبه‌روي باشگاه ورزشي ايرانجوان بوشهر است، گفت: علاوه بر چهار روز اعلام شده ممكن است اين تجمع ادامه يابد و اين امر به فعال و انفعالات منطقه بستگي دارد.


وي بيان كرد: از استان‌هايي همچون اصفهان، فارس، خوزستان و چهارمحال و بختياري نيز تماس‌هايي مبني بر آمادگي براي حضور در اين تجمع برقرار شده و امت حزب‌الله در اين استان‌ها نيز در اين تجمع حضور مي‌يابند.


مسئول برگزاري تجمع مردم بوشهر به دفاع از مردم بحرين افزود: آرزو مي‌كنيم كشور بحرين نجات و انقلاب مردم آن نيز به پيروزي برسد هر‌چند شايد ما سعادت حضور در جمع مردم بحرين نداشته باشيم اما حمايت خود را از انقلاب آنان اعلام مي‌كنيم.


يكي ديگر از اعضاي ستاد برگزاري اين تجمع نيز در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: اين گردهمايي با حضور نيروهاي حزب‌الله به دفاع از مردم مظلوم بحرين و به منظور محكوم كردن لشكر‌كشي آل سعود و اماراتي‌ها به پشتوانه آمريكا و رژيم صهيونيستي انجام مي‌شود.


رحيم افروغ افزود: مردم بوشهر عصر امروز در ساحل نيلگون خليج‌فارس و در فاصله نزديك به كشور بحرين تجمع كرده و همبستگي خود را با پرچم‌هاي سياه اعلام مي‌كنيم.


وي با بيان اينكه تجمع ابتدايي روز گذشته به منظور آمادگي بيشتر برگزار شد، گفت: اين تجمع خودجوش و عمومي است و از گروه‌هاي مختلف مردمي، دانشجويي و بازاري براي حضور دعوت شده است.


افزوغ بيان داشت: پايان اين تجمع بستگي به نتيجه‌گيري آن و پايان سركوب مردم بحرين دارد.


عضو ستاد برگزاري تجمع مردم بوشهر به دفاع از مردم بحرين اظهار داشت: هدف ما حمايت از مردم بحرين كه به ناحق توسط دشمن به خاك و خون كشيده شده‌اند، است.


وي با بيان اينكه اطلاع‌رساني لازم در اين زمينه صورت گرفته است، اضافه كرد: اگر اكنون نداي كمك مردم بحرين را شنيده باشيم بر ما واجب است در اين تجمع بزرگ شركت كنيم، ضمن اينكه اعلام مي‌كنيم اگر دشمنان حاضر در منطقه گوشه چشمي به مملكت و كشور ما داشته باشند، جوانان ولايي استان بوشهر آمادگي دارند جان خود را در راه دفاع از وطن بدهند.

    حمید.bmp

 

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها