0

شبکه‌هاي معارف TV و عرفان TV راه‌اندازي شد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

شبکه‌هاي معارف TV و عرفان TV راه‌اندازي شد
پنج شنبه 26 اسفند 1389  9:47 PM

به گزارش شيعه آنلاين به نقل از فارس، شبکه ‌هاي تلويزيوني اينترنتي معارف TV و عرفان TV توسط دارالمعارف شيعي با حضور آيت‌الله حسين انصاريان راه‌اندازي شد.

آيت‌الله انصاريان رئيس موسسه دارالمعارف شيعي در اين مراسم راه‌اندازي شبکه تلويزيون اينترنتي معارف را کار دشواري دانست و تاکيد کرد: از آنجا که اين شبکه زمينه نشر معارف اهل بيست (ع) در عالم را فراهم مي‌کند، از اهميت بالايي برخوردار است.

بنابراين گزارش، در ادامه اين مراسم مدير عامل موسسه دارالمعارف شيعي از شبکه معارف TV به عنوان يک شبکه تلويزيوني اينترنتي ويژه معارف ياد کرد و گفت: امروز بهره‌برداري از ابزار تکنولوژي و ارتباطي در جهت نشر آموزه‌هاي ديني و معارف اهل بيت در سطح جهاني يک ضرورت است که اين مهم راه‌اندازي اين شبکه را در اولويت قرار داد.

آيت پيمان سهولت در دسترسي و اجراي سريع برنامه‌ها را از مزيت اصلي اين شبکه برشمرد و افزود: از آنجا که معمولا دريافت شبکه‌هاي ماهواره‌اي با محدوديت روبرو است، اين شبکه تلويزيوني اينترنتي در هر کجا که شبکه اينترنت باشد امکان دسترسي را مهيا مي‌کند.

علاقمندان به معارف اهل بيت(ع) مي‌توانند براي استفاده از برنامه‌هاي شبکه معارف از ساعت 8 تا 14 به نشاني WWW.ERFAN.IR و WWW.erfan.ir/tv مراجعه کنند

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها