0

راهيابي 9 اثر داستاني از كردستان به جشنواره سراسري ادبيات داستاني

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

راهيابي 9 اثر داستاني از كردستان به جشنواره سراسري ادبيات داستاني
چهارشنبه 18 اسفند 1389  8:49 AM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مسئول سازمان بسيج هنرمندان كردستان خبر داد:
راهيابي 9 اثر داستاني از كردستان به جشنواره سراسري ادبيات داستاني

خبرگزاري فارس: مسئول سازمان بسيج هنرمندان استان كردستان با اشاره به برپايي منسجم و منظم جشنواره استاني ادبيات داستاني بسيج در دهه مبارك فجر امسال گفت: پس از داوري‌هاي به عمل آمده در مرحله استاني 9 اثر داستاني از استان به مرحله كشوري راه‌ پيدا كردند.

 

محمدرضا قاسمي امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار داشت: همزمان با ايام مبارك دهه فجر انقلاب اسلامي و به منظور كشف استعدادها و توانمندي‌هاي بسيجيان استان در حوزه شعر و ادبيات داستاني، جشنواره ادبيات داستاني بسيج در شهرستان بيجار برگزار شد.


وي افزود: در اين جشنواره در سه مقطع سني نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در مجموع 68 اثر داستاني از 42 هنرمند به دبيرخانه جشنواره ارسال و توسط داوران مورد ارزيابي قرار گرفت.


مسئول سازمان بسيج هنرمندان استان كردستان، تصريح كرد: در رده سني نوجوانان فريبا كلهرزاده و محمدرسول فتحي از بيجار و دريا الماسپور از سنندج، در رده سني جوانان سعيد ايزدي از قروه، اميررضاقديمي و خبات ساعدي از سنندج و در رده سني بزرگسالان سامان احمدي از سنندج، حجت‌الله مؤمني و رضا رستمي از سروآباد به عنوان نفرات برتر استان جواز حضور در جشنواره سراسري ادبيات داستاني بسيج در استان خوزستان را پيدا كردند.


قاسمي خاطرنشان كرد: آثار نويسندگان استاني در بخش ادبيات داستاني با موضوعاتي همچون هويت و ارزش‌هاي اسلامي و ايراني، انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس بوده و اميد است در مرحله كشوري نيز حائز رتبه‌هاي شايسته‌اي شوند.


وي افزود: بيش از 90 اثر براي شركت در مرحله استاني از شهرها و روستاهاي مختلف استان به دبيرخانه استاني جشنواره ارسال شد كه از لحاظ كمي و كيفي بيانگر حضور پررنگ نويسندگان بسيجي استان در اين جشنواره و جايگاه ادبيات داستاني در بين جوانان و نوجوانان كردستاني است.

    حمید.bmp

 

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها