0

به دنبال یکپارچه سازی نظام مالیاتی در کشور هستيم

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

به دنبال یکپارچه سازی نظام مالیاتی در کشور هستيم
چهارشنبه 18 اسفند 1389  2:35 AM

به گزارش باشگاه خبرنگاران ،رئیس کل سازمان امـور مالیاتی کشور در سومین همایش مالیات هـای اسلامی که با عنوان همگرایی مالیات های اسلامی و مالیاتهای جدید در دانشگاه مفید قم برگزار شد گفت : این طرح ، به دنبال یکپارچه سازی نظام مالیاتی در کشور است .
علی عسگری بابیان اینکه این طرح در 5 حوزه مختلف اجرا می شود افزود: یکی ازمهمترین آنها مالیات بر ارزش افزوده می باشد که از 2 سال پیش شروع شده است و در بقیه حوزه ها تا سه سال آینده پیاده خواهد شد .
رئیس کل سازمان امـور مالیاتی کشور بـا بیان اینکه ایجاد زیرساخت های مالیاتی از بسترهای مهم این طرح است خاطرنشان کرد : هم اکنون در حال آماده سازی این زیرساخت ها هستیم .
دبیر این همایش نیز گفت: از 37 خلاصه مقاله انتخاب شده برای طرح درهمایش 21 مقاله برای چاپ و 6 مقاله برای قرائت در همایش انتخاب شده است .
آقـای صدر با اشاره به بازبینی و تجدیدنظر در قانون مالیات های مستقیم ، ورود حوزویـان را به عرصه مالیاتی کشور ضروری دانست .
در این همایش 2 نشست تخصصی با موضوعاتی چون خمس و زکات به عنوان مالیات در نظام اقتصادی اسلام ، همگرایی مـذاهب پنج گانه فقهی در امـوال مشمول زکات و خمس و یک میزگرد با عنوان جایگاه کمک های خیریه در محاسبه مالیات برگزار شد ./ظ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها