0

ساخت سريال «موسي كليم‌الله(ع)» سال 91 كليد مي‌خورد

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

ساخت سريال «موسي كليم‌الله(ع)» سال 91 كليد مي‌خورد
چهارشنبه 18 اسفند 1389  12:53 AM

به كارگرداني سلحشور؛
ساخت سريال «موسي كليم‌الله(ع)» سال 91 كليد مي‌خورد

خبرگزاري فارس: مدير روابط عمومي موسسه فرهنگي هنري تبيان گفت: اميدواريم با ياري خداوند تا پايان سال 90 سيناپس پروژه قرآني «موسي كليم‌الله(ع)» تكميل شود و در سال 91 كار توليد را آغاز كنيم.


محمد هوشياري مدير روابط عمومي موسسه فرهنگي هنري تبيان در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: بعد از استقبال بي‌نظير و بازتاب وسيع جهاني سريال قرآني يوسف پيامبر(ع) در ايران و كشورهاي مختلف و همچنين اثرات و بركات معنوي و چشمگير اين اثر قرآني، موسسه فرهنگي هنري تبيان فيلم بر آن شد مجموعه قرآني ديگري به نام «موسي كليم‌الله(ع)» را در راستاي اهداف والاي اسلام آغاز كند.
وي ادامه داد: از آنجا كه بخش زيادي از آيات قرآن كريم سرگذشت و زندگاني حضرت موسي(ع) و داستان‌هاي زيبا پيرامون اقوام مختلف و همچنين معجزات مختلف و درس‌آموز آن پيامبر بزرگ الهي را بيان مي‌كند ما را بر اين امر مهم مصمم‌تر داشت.
وي با بيان اينكه نويسندگي، تهيه‌كنندگي و كارگرداني اين سريال برعهده فرج الله سلحشور است، اظهارداشت: حدود يكسال است كه تحقيق مجموعه آغاز شده و در مراحل اوليه تحقيق حجت الاسلام صالحي منشي، حجت الاسلام حسيني منتظر و دكتر فرنو گروه تحقيق را همراهي و مساعدت مي‌كنند. در حال حاضر نيز سه روز در هفته جلسه تحقيق و نگارش و يك جلسه شوراي نظارت و برنامه‌ريزي برگزار مي‌شود.
هوشياري اظهارداشت: فرج‌الله سلحشور، حجت الاسلام حاج مهدي طائب، منصور براهيمي، حسين حسني و رضا مصطفوي گروه تحقيق و نگارش را تشكيل مي‌دهند و همچنين علما و اساتيد ديگر كه غير حضوري اين مجموعه را ياري مي‌كنند و سرپرست گروه تحقيق حجت الاسلام حاج مهدي طائب هستند.
وي افزود: در حال حاضر با تلاش و همكاري مستمر و شبانه‌روزي گروه‌هاي مختلف و همينطور گروه تحقيق و نگارش، خط داستاني مجموعه «موسي كليم‌الله(ع)» شكل گرفته و اين پروژه از روند پيشرفت قابل توجهي برخوردار است. ضمن اينكه افراد نظارت و برنامه‌ريزي اين مجموعه را فرج‌الله سلحشور، مجتبي شهيدي، جمال شورجه، منصور براهيمي، محمد هوشياري، رضا مصطفوي و حسين حسني تشكيل مي‌دهند و اصلي‌ترين اهداف اين شورا پشتيباني و برنامه‌ريزي دقيق جهت پيش برد پروژه و اهداف اين مجموعه است.
وي گفت: قرار است خلاصه داستان و كل سيناپس كار به دو قسمت تقسيم شده و هر قسمت آن را به محضر علماي دين و صاحب‌نظران برسانيم و پس از تائيد و نظر ايشان، مراحل بعدي تكميل شوند. اميدواريم با ياري خداوند تا پايان سال 90 سيناپس اين پروژه قرآني تكميل شود و در سال 91 كار توليد را آغاز كنيم.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها