0

رفع مشكل پرداخت شهريه‌ دانشجويي؛ تقاضاي 80درصد دانشجويان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رفع مشكل پرداخت شهريه‌ دانشجويي؛ تقاضاي 80درصد دانشجويان
سه شنبه 17 اسفند 1389  9:20 AM

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديركل ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات وزارت علوم خبر داد:
رفع مشكل پرداخت شهريه‌ دانشجويي؛ تقاضاي 80درصد دانشجويان

خبرگزاري فارس: مديركل ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات وزارت علوم از تقاضاي بيش از 80 درصد مراجعه‌كنندگان به اين ستاد در سفر استاني لرستان جهت رفع نياز‌هاي مالي و مشكل در پرداخت شهريه‌هاي دانشجويي خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، فاضل حاجي‌زاده مشاور وزير و مديركل ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با بيان اينكه در سومين سفر استاني هيئت دولت به لرستان، ستاد ارتباطات مردمي وزارت علوم، پاسخگوي بيش از 2000 مراجعه كننده بود، اظهار داشت: از نكات قابل توجه در خصوص در‌خواست‌هاي ارائه شده در اين سفر، تقاضاي بيش از 80 درصد مراجعه‌كنندگان جهت رفع نياز‌هاي مالي و مشكل در پرداخت شهريه‌هاي دانشجويي بود.

وي افزود: با هماهنگي‌هاي صورت گرفته با صندوق رفاه دانشجويان مقرر گرديد براي رفع مشكلات مالي و همچنين توانايي پرداخت شهريه، بخش عمده درخواست ها با توجه به مقررات به آن صندوق ارجاع شود تا نسبت به تامين اعتبار مربوطه و رفع مشكلات مراجعه كنندگان اقدام شود.

مشاور وزير علوم همچنين گفت: طرح مشكلات آموزشي دانشجويان، نقل و انتقالات، مشكلات پژوهشي و جذب اعضاي هيئت علمي از ديگر موارد مطرح شده در مراجعات بود كه در تمامي موارد راهنمايي و پيگيري لازم به عمل آمد.
انتهاي پيام/ع

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها