0

بالدانو: اوزيل از استانداردهاي رئال فراتر خواهد رفت

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

بالدانو: اوزيل از استانداردهاي رئال فراتر خواهد رفت
دوشنبه 16 اسفند 1389  2:55 PM

بالدانو: اوزيل از استانداردهاي رئال فراتر خواهد رفت
 

مدير فني باشگاه رئال مادريد زبان به تمجيد از مسعوت اوزيل گشوده است.


   خورخه بالدانو، مدیر فنی باشگاه رئال مادرید معتقد است که مسعوت اوزیل یکی از ستاره های دهه آتی رئال مادرید خواهد بود.

ستاره آلمانی باشگاه رئال در دیدار یکشنبه شب این تیم در خانه راسینگ سانتاندر نمایش فوق العاده ای را به نمایش گذاشت و خورخه بالدانو در صحبتهایی اعلام کرد که مورینیو بازیکنان فراوانی را در غیاب کریس رونالدو در اختیار دارد.

بالدانو در گفت و گوبا وب سایت رسمی باشگاه گفت:« ما شایسته برتری بیشتری در نیمه اول بازی بودیم و در نیمه دوم به آنچه می خواستیم برسیم رسیدیم. ما در تمام دقایق بازی ،کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم.با وجود غیاب رونالدو،ثابت کردیم که منابع فراوانی دارم و مربی تیم گزینه های متعددی را در اختیار دارد.»

مدیر فنی رئال ادامه داد:« بنزما هم بازیکن باکیفیتی است. او جوان است ودر مسیر بلوغ قرار دارد. ما می دانستیم که بازیکن بزرگی در پس چهره بنزما نهفته است و این بازیکن بزرگ اکنون بیرون آمده.»

بالدانو در ادامه به تمجید از اوزیل پرداخت و گفت:« او در دهه جدید از استانداردهای رئال فراتر خواهد رفت. اوزیل از آن سبک بازیکنانی است که مادریدی ها به شدت دوست دارند، او باعث می شود تا حتی حریفانش هم لذت ببرند.»

بالدانو در بخش پایانی صحبتهایش در مورد کاکا گفت:« کاکا باید به اوج آمادگی برسد تا بتواند توانایی های واقعی اش را ثابت نماید. او بازیکن خارق العاده ای است.یک سوپراستار که همیشه از نظر ذهنی قوی است.»

 

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها